Advert

AÇANAL HER FIRSATTA STK’LARLA BULUŞUYOR

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Eczacı Z. Gülender Açanal’ın seçim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

AÇANAL HER FIRSATTA STK’LARLA BULUŞUYOR
AÇANAL HER FIRSATTA STK’LARLA BULUŞUYOR admin
Advert

 

 

Güne bayanlarla ev toplantıları yaparak başlayan ardından esnaf gezisi yapan ve İftar öncesi ve sonrasında STK ziyaretlerini aksatmayan AK Aday Açanal, Şanlıurfa Eczacı Teknisyenleri Derneğini ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

 

Sahurda ise Kalkınma Akademisi üyeleriyle sahur yapan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Eczacı Z. Gülender Açanal kentin sorunlarına ilişkin önerilecek çözümlerin takipçisi olacağı sözünü verdi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Aydın Dağ, “AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Eczacı Z. Gülender Açanal’ın derneğimize ziyareti bizleri oldukça mutlu etmistir. Kendisi ile faydalı bir toplantı yaptık. Sorunlarımızı aktardık bize çözüm için elinden gelen gayretleri yapacağını aktardı” dedi.

 

ECZACI TEKNİSYENLERİ ODASI’NDA HEMOTERAPİ DERNEĞİYLE BULUŞMA

 

            AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Eczacı Z. Gülender Açanal, Eczacı Teknisyenleri Derneği’ne gelerek yaşadıkları sorunu dile getiren Hemoterapi Derneği üyelerini dinledi ve sorunlarını not aldı. Yaşanan doktor açığını ve glutensiz gıda maddeleri hususunda konunun takipçisi olacağı sözünü veren Açanal, daha sonra üyelerle toplu fotoğraf çektirdi.

 

 

şanlıurfa siyaset haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Osmaniye'de Ala çifti, bıçaklanarak öldürüldü
Osmaniye'de Ala çifti, bıçaklanarak öldürüldü
AK aday Beyazgül'den İl SKM'ye ziyaret;
AK aday Beyazgül'den İl SKM'ye ziyaret;