Advert

Başkan Yıldız Çarşı Esnafını Ziyaret Etti

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri çarşı esnafını ziyaret etti.

Başkan Yıldız Çarşı Esnafını Ziyaret Etti
Başkan Yıldız Çarşı Esnafını Ziyaret Etti admin

Başkan Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelmeyi sürdürüyor. İş yerlerini ziyaret eden Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız vatandaşlarla da sohbet ederek vatandaşların isteklerine kulak verdi.

Başkan Yıldız, ziyareti kapsamında tarihi hanlar ve çarşıların olduğu bölgedeki esnafla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız esnafın Ak Parti’ye ve yöneticilerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Başkan Yıldız konuşmasında; “Her zaman olduğu gibi Şanlıurfalı esnaflarımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Siyasetin nabzının sokaklarda attığını biliyoruz. Bu nedenle belli programlar dâhilinde değil her zaman esnafımızla, vatandaşımızla bir araya gelip kendileriyle fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bugün de çarşı esnafımızla hemhal olduk. İsteklerini ve sorunlarını dinledik. Daha güzel bir Şanlıurfa için her zaman milletimizin yanında olmayı sürdüceğiz” ifadelerine yer verdi.

Başkan Yıldız Çarşı Esnafını Ziyaret Etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yönetmen Murat Uygur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Yönetmen Murat Uygur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Başkan Özdemir ‘den  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Başkan Özdemir ‘den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı