Advert

24 Temmuz Basın Dayanışma Günü Mesajı

Başkan Yıldız’dan 24 Temmuz Basın Dayanışma Günü Mesajı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
24 Temmuz Basın Dayanışma Günü Mesajı
24 Temmuz Basın Dayanışma Günü Mesajı admin
Advert

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız 24 Temmuz Basın Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Yıldız yayınladığı mesajda; “ Demokratik toplumların en önemli güçlerinden biri olan başta Şanlıurfa’mızın güzide basın mensupları olmak üzere tüm gazetecilerin 24 Temmuz Basın ve Dayanışma gününü kutluyorum.  Özellikle toplumun doğru bilgilendirilmesi açısından yazılı ve görsel medyada çalışan basın mensuplarımız bizler için gece gündüz demeden aralıksız çalışmakta. 24 Temmuz 1908'de sansürün kaldırılması yönünde alınan karar Türk toplumunun gerçek ve doğru bilgiye ulaşması açısından çok önemli bir yapı taşı görevi görmektedir. Bunun en güzel örneğini yine 15 Temmuz gecesi görevinin başında darbeci ve cuntacılara karşı dimdik duran basın mensuplarımızın görevini en iyi şekilde yapmaları, kitle iletişim araçlarını en iyi şekilde kullanmaları, günlerce, haftalarca yayın yapmalarıyla da bir kez daha kanıtlamış oldu.

Bu anlamda 1908 yılında alınan kararla birlikte basın mensuplarımız daha özgür bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Ben bir kez daha başta Şanlıurfalı gazetecilerimiz olmak üzere tüm basın mensubu çalışanlarının 24 Temmuz Basın Dayanışma Gününü kutluyorum” dedi.

24 Temmuz Basın Dayanışma Günü Mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’de burslu eğitim imkanları artıyor
Çin’de burslu eğitim imkanları artıyor
SIRRIN MAHALLESİNDE ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ
SIRRIN MAHALLESİNDE ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ