Advert

Birecik T.S.O. Başkanı Bilgin `den Flaş Açıklama

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sadettin Bilgin ,Yaptığı Basın Açıklamasında Şunları Söyledi . Bilgin,Öncelikle 23/07/2018 Tarihi itibariyle, Birecik T.S.O . Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin BİLGİN olarak adıma sosyal medya üzerinde dolaşan yazı tamamen asılsız ve gerçek dışıdır. Siz Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Birecik T.S.O. Başkanı Bilgin `den Flaş Açıklama
Birecik T.S.O. Başkanı Bilgin `den Flaş Açıklama admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sadettin Bilgin ,Yaptığı Basın Açıklamasında Şunları Söyledi .

Bilgin,Öncelikle  23/07/2018 Tarihi itibariyle, Birecik T.S.O . Yönetim Kurulu Başkanı  Sadettin BİLGİN olarak adıma sosyal medya üzerinde dolaşan yazı tamamen asılsız ve gerçek dışıdır. Siz Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

diyerek konuşmalarına Başkan Bilgin ,Yıllardan Beri Sürekli Birecik İlçemizin sınırlarında bulunan Nizip ilçesinin Suboyu ve Saray Köyünün ilçemize bağlamak istiyoruz .Birecik İlçemizin sınırlarını Genişletmek istiyoruz .

Birecik ve Halfeti İlçemiz Şanlıurfa İlimize Bağlıdır ve her zamanda bağlı kalacaktır dedi.

Birecik T.S.O. Başkanı Bilgin `den Flaş Açıklama BİRECİK TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI SADETTİN BİLGİN BİRECİK BAŞKAN SADETTİN BİLGİN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN KUŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI
BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN 23 NİSAN MESAJI
BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN 23 NİSAN MESAJI