Advert

urgut Özal Parkına Polis Girdi, Uyuşturucu Satıcıları Artık Yok

Turgut Özal Parkında uyuşturucu madde kullanımı ve satışı ile ilgili çağrıda bulunduğumuz Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünden yanıt geldi. Parkın 4 bir tarafında Narkotik Ekipleri kol geziyor.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
urgut Özal Parkına Polis Girdi, Uyuşturucu Satıcıları Artık Yok
urgut Özal Parkına Polis Girdi, Uyuşturucu Satıcıları Artık Yok admin
Advert

Turgut Özal parkında daha önce esnafın park içerisinde farklı farklı kişilerin gezdiğini burada uyuşturucu kullanımından tedirgin olduklarını belirtmiştik.

 

Polis Turgut Özal Parkında Denetimi Arttırdı

Son yapılan incelemede İl Emniyet Müdürü Veysel TİPİOĞLU’nun talimatlarıyla polisin park içerisinde ve çevresinde denetimlerini arttırdı.

 

Artık Parka Uğramıyorlar

Esnafla yapılan görüşmelerde polis denetimlerinden sonra burada sürekli olarak gördükleri kişilerin parka uğramaz olduklarını ve bu sayede gönül rahatlığı ile park içerisinde dolaştıklarını belirtti.

 

Şanlıurfa Uyuştutucu Yakalamada 4. Sırada

Türkiye genelinde uyuşturucu madde yakalamada Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü 4'üncü sırada yer alıyor. En çok uyuşturucu yakalamada Diyarbakır emniyet müdürlüğünün birinci sırada yer alıyor, bunu takiben 2'nci sırada İstanbul, 3'üncü sırada Adana ve 4'üncü sırada Şanlıurfa gelmektedir.

şanlıurfasiyaset haberleri haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN KUŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI
BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN 23 NİSAN MESAJI
BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN 23 NİSAN MESAJI