Advert

Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanlığı Askıda Ekmek Kampanyası Başlattı

Şanlıurfa `nın Birecik Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı Birecik ilçesinde milletimizin birlik, beraberlik ve dayanışması adına askıda ekmek projesi başlattı.

Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanlığı Askıda Ekmek Kampanyası Başlattı
Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanlığı Askıda Ekmek Kampanyası Başlattı admin

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA -ÖZEL HABER

Şanlıurfa `nın  Birecik Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı Birecik ilçesinde milletimizin birlik, beraberlik ve dayanışması adına askıda ekmek projesi başlattı.

Ülkü Ocakları Birecik İlçe  Başkanı Salih BAŞKAPAN ve beraberindeki ocak yönetimiyle beraber Birecikteki ekmek fırınlarını gezerek askıda ekmek kampanyasını başlatıp fırınlara projeyle ilgi broşürler astılar.

İlçe Ocak Başkanı BAŞKAPAN; Türk Milletinin bir ferdinin bile ekmeğe muhtaç kalmaması adına, milletimiz arasındaki birlik beraberlik ve dayanışma ruhunu canlı tutmak için, komşusu açken tok yatan bizden değildir şuuru ile, Liderimiz Devlet BAHÇELİ Beyefendi ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay KILAVUZ Beyefendinin talimatları doğrultusunda ASKIDA EKMEK projesini Birecik ilçemizde bugünden itibaren başlatmış bulunmaktayız.Böyle güzel bir projenin başlatmış olmanın heycanını ve gururunu yaşıyoruz.Bu güzel projeyi uygulanması için tüm Birecik halkını bir ekmek kendisine bir ekmek askıya almaya davet ediyoruz.Hayırsever Birecik halkının bu proje duyarsız kalmayacağını temenni ediyoruz.Projemiz hayırlara vesile olur İnşallah.

 
 
Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanlığı Askıda Ekmek Kampanyası Başlattı BİRECİK MHP DEVLET BAHÇELİ ASKIDA EKMEK PROJESİ ÜLKÜ OCAKLARI BİRECİK İLÇE BAŞKANI SALİH BAŞKABAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müjdeli Haber Ziraat’tan
Müjdeli Haber Ziraat’tan
Başkan Samancı `dan 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Mesajı
Başkan Samancı `dan 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Mesajı