Advert

Hair of İstanbul

Hair of İstanbul Okyanus ötesinden Türkiye’ye saç ektirmeye geliyorlar. Yoğun talep her geçen gün artıyor. Hair of Istanbul, saç ekimi operasyonlarından elde ettiği başarılı sonuçlarla gönüllerde taht kurmuştur. Türkiye başta olmak üzere birçok farklı ülkeden aldığı taleplerle bir Dünya markası olduğunu kanıtlamıştır. Türkiye’de saç ektirmek için Dünya’nın her yerinden gelen yoğun taleplerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Hair of İstanbul
Hair of İstanbul admin
Advert

HÜSEYİN UYGUR -İSTANBUL

Hair of İstanbul Okyanus ötesinden Türkiye’ye saç ektirmeye geliyorlar. Yoğun talep her geçen gün artıyor.

Hair of Istanbul, saç ekimi operasyonlarından elde ettiği başarılı sonuçlarla gönüllerde taht kurmuştur. Türkiye başta olmak üzere birçok farklı ülkeden aldığı taleplerle bir Dünya markası olduğunu kanıtlamıştır. Türkiye’de saç ektirmek için Dünya’nın her yerinden gelen yoğun taleplerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

2015 yılına kadar ağırlıklı olarak Avrupa ve Arap ülkelerinden misafirler gelmekteydi. Günümüzde ise Avrupa ve Arap ülkelerine ek olarak ABD, Kanada ve Brezilya’dan gelen misafirlerimizin sayısı ciddi bir şekilde artış göstermektedir. Brezilya’dan gelenlerin %90’ının daha önce Türkiye’yi hiç ziyaret etmediği belirlenmiştir. Brezilyalı misafirlerimiz, saç ektirme işlemlerini tamamlayıp 3 günlük şehir turu eşliğinde lezzetli Türk yemeklerini yedikten sonra ülkelerine geri dönmektedir.

Dünya üzerinde saç sorunu yaşayan insanların tedavi olmak için aklına gelen ilk markalardan biri Hair of Istanbul’dur. Şimdiye kadar Hair of Istanbul’u tercih eden ülke sayısı 123’ü geçmiştir. Hair of Istanbul markası olarak kalite standartlarının altına düşmemek için sınırlı sayıda operasyon yapılmaktadır.

Hair of Istanbul’u global alanda temsil etmek ve müşteri memnuniyetiyle çalışmak bizim için gurur verici bir duygudur. Hedefimiz: 2019 ve sonraki yıllarda kalite standartlarını düşürmeden ve operasyonları aksatmadan gelen talepleri başarılı bir şekilde karşılamaktır

Hair of İstanbul İSTANBUL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN KUŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI
BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN 23 NİSAN MESAJI
BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN 23 NİSAN MESAJI