Advert

Rakeen Ulus.Yrd.Derneği Başkanı Temel `Den ABD `Ye Sert Tepki

Rakeen Uluslararası Yardım Derneği Başkanı ve Ak Parti Reyhanlı Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Temel , ABD Başkanı Donald Trump’ın kararına sert tepki gösterek .Dış güçlerden Saldırı varsa #Biz #Buradayız. Ülkemiz İçin canımızı seve seve veririz diyerek açıklamalarda bulundu

Rakeen Ulus.Yrd.Derneği Başkanı Temel `Den ABD `Ye Sert Tepki
Rakeen Ulus.Yrd.Derneği Başkanı Temel `Den ABD `Ye Sert Tepki admin

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL
Rakeen Uluslararası Yardım Derneği Başkanı ve Ak Parti Reyhanlı Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Temel , ABD Başkanı Donald Trump’ın kararına sert tepki gösterek .Dış güçlerden Saldırı varsa #Biz #Buradayız. Ülkemiz İçin canımızı seve seve veririz diyerek açıklamalarda bulundu .
Başkan Temel , Amerikan yönetiminin Türkiye’den yapılacak alüminyum ve çelik ithalatında gümrük vergilerinin sırasıyla yüzde 20 ve yüzde 50’ye çıkarılacağı yönündeki kararına ilişkin, “ABD yönetimi tarafından bugün duyurulan çelik ve alüminyuma ek vergiler Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) kurallarına aykırıdır.”
ABD Başkanı Donald Trump’ın, çelik ve alüminyum ihracatımıza ek vergi uygulama kararını sert tepki ile kınıyoruz .
Başkan Temel , Sonuç Ne Olursa olsun Türkiye Devleti Ve Milletinin üstünde Oynanan Oyunlardan Dolayı Biz Devletimizin ve MİLLETİMİZİN Yanındayız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan `ın yanında olacağız her zaman Rakeen Uluslararası Yardım Derneği Olarak. dedi.

Rakeen Ulus.Yrd.Derneği Başkanı Temel `Den ABD `Ye Sert Tepki ÖMER FARUK TEMEL ABD SERT TEPKİ HATAY İSTANBUL REYHANLI TÜRKİYE ABD
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Polatoğlu `undan 10 Kasım mesajı
Başkan Polatoğlu `undan 10 Kasım mesajı
Başkan Samancı ’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Mesajı
Başkan Samancı ’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Mesajı