Advert

Başkan Baydilli’den Seyrantepe’ye Önemli Hizmet

Karaköprü Belediyesi tarafından Seyrantepe Mahallesinde yaptırılan çok amaçlı salonun yapımında sona gelindi. Mahalle Muhtarı Veysi Demir, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Başkan Baydilli’den Seyrantepe’ye Önemli Hizmet
Başkan Baydilli’den Seyrantepe’ye Önemli Hizmet admin
Advert

Karaköprü Belediyesi ilçenin her geçen gün gelişen ve büyüyen mahallesi Seyrantepe'de (Toki - Maşuk) yatırım ve hizmetlerine devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli tarafından temeli atılan çok amaçlı salonun yapımında sona gelindi.

 

 

 

400 metrekare alan üzerinde yapılan çok amaçlı salonda erkek ve kadın bölümleri bulunurken, yapımı tamamlandığında alt katı taziye, kına, düğün, toplantılarda; üst katı da lojman ve Kuran kursu olarak hizmet verecek.

 

 

 

Seyrantepe Mahalle Muhtarı Veysi Demir yapılan çok amaçlı salon ile mahallenin önemli bir eksiğinin giderileceğine dikkat çekerek bu hizmet için Başkan Baydilli'ye teşekkür etti.

 

Muhtar Veysi Demir, "Seyrantepe'de 40 binin üzerinde nüfusumuz var. Buraya bir taziye evi gerekiyordu ve boş bir alan yoktu. Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli bu ihtiyacımızı gidermek için müftülükle görüşüp Şehit Ümit Yolcu Camisinin içindeki alana çok amaçlı salon yapılması için karar alındı. 2 ay önce temeli atılan çok amaçlı salonumuz kısa süre sonra bitirilip mahallemizin hizmetine girecektir. Ben bu hizmetleri için, mahallemize yaptıkları yatırımlar için Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli'ye teşekkür ederim" dedi.

 

 

 

Öte yandan Karaköprü Belediyesi Seyrantepe Mahallesinde hizmet ağını genişleterek yol açma, yeşil alan, yaşam alanları gibi çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Baydilli’den Seyrantepe’ye Önemli Hizmet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’de burslu eğitim imkanları artıyor
Çin’de burslu eğitim imkanları artıyor
SIRRIN MAHALLESİNDE ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ
SIRRIN MAHALLESİNDE ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ