Advert

Fakıbaba , Ahmet Fincan `ın Cenaze Törenine Katıldı

Tarım ve Orman Bakanlığı Bir Önceki Personel Genel Müdürü Halil Fincan ,Birecik Fincan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Teyfik Fincan ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Fincan `ın Babaları Ahmet Fincan `ın Vefat etmesinden dolayı . Birecik Ulu Camisinde ikindi namazından sonra Kılınan Cenaze Namazı Törenine Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba , Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yildiz , Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol , Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefelet Kooperatifi Başkanı Halil Aykılıç ,Birecik Belediye Başkanı Av. Faruk Pınarbaşı, Birecik Birlik Başkanı Mustafa Çiçek , Ak Parti Birecik İlçe Başkanı Mehmet Özbakan ,Sevenleri ve Fincan Ailesi Katıldı .

Fakıbaba , Ahmet Fincan `ın Cenaze Törenine Katıldı
Fakıbaba , Ahmet Fincan `ın Cenaze Törenine Katıldı admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-BİRECİK

Tarım ve Orman Bakanlığı Bir Önceki Personel Genel Müdürü Halil Fincan ,Birecik Fincan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Teyfik Fincan  ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Fincan `ın Babaları Ahmet Fincan `ın  Vefat etmesinden dolayı .

Birecik Ulu Camisinde ikindi namazından sonra Kılınan Cenaze Namazı Törenine  Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili  Dr. Ahmet  Eşref Fakıbaba , Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yildiz , Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ,  Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefelet Kooperatifi Başkanı Halil Aykılıç ,Birecik Belediye Başkanı Av. Faruk Pınarbaşı,Birecik Birlik Başkanı Mustafa Çiçek , Ak Parti Birecik İlçe Başkanı Mehmet Özbakan ,Sevenleri ve Fincan Ailesi Katıldı .

Fakıbaba ,Baba Dostu ve Birecik ilçesinde Sevilen ve sayılan Hayır sever ,Siyasetçi  Ahmet Fincan `ın Cenaze Törenine katılması ile beraber cenaze tabutunu omuzlarına aldı.

Fakıbaba Yaptığı Açıklamada ,Eski mesai arkadaşımız değerli dostum Halil FINCAN’nın babasının cenazesine katıldık. Rabbim merhuma rahmetiyle muamele eylesin. Ailesine sabr-ı cemil ihsan eylesin.dedi.

 
 
Fakıbaba Ahmet Fincan `ın Cenaze Törenine Katıldı FAKIBABA BİRECİK CENAZE TÖRENİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Başkan Adayı Kuş Ev Toplantılarını Sürdürüyor
Ak Başkan Adayı Kuş Ev Toplantılarını Sürdürüyor
“İlçemizi hep birlikte kalkındıracağız”
“İlçemizi hep birlikte kalkındıracağız”