Advert

Fakıbaba , Ahmet Fincan `ın Cenaze Törenine Katıldı

Tarım ve Orman Bakanlığı Bir Önceki Personel Genel Müdürü Halil Fincan ,Birecik Fincan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Teyfik Fincan ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Fincan `ın Babaları Ahmet Fincan `ın Vefat etmesinden dolayı . Birecik Ulu Camisinde ikindi namazından sonra Kılınan Cenaze Namazı Törenine Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba , Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yildiz , Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol , Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefelet Kooperatifi Başkanı Halil Aykılıç ,Birecik Belediye Başkanı Av. Faruk Pınarbaşı, Birecik Birlik Başkanı Mustafa Çiçek , Ak Parti Birecik İlçe Başkanı Mehmet Özbakan ,Sevenleri ve Fincan Ailesi Katıldı .

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Fakıbaba , Ahmet Fincan `ın Cenaze Törenine Katıldı
Fakıbaba , Ahmet Fincan `ın Cenaze Törenine Katıldı admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-BİRECİK

Tarım ve Orman Bakanlığı Bir Önceki Personel Genel Müdürü Halil Fincan ,Birecik Fincan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Teyfik Fincan  ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Fincan `ın Babaları Ahmet Fincan `ın  Vefat etmesinden dolayı .

Birecik Ulu Camisinde ikindi namazından sonra Kılınan Cenaze Namazı Törenine  Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili  Dr. Ahmet  Eşref Fakıbaba , Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yildiz , Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ,  Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefelet Kooperatifi Başkanı Halil Aykılıç ,Birecik Belediye Başkanı Av. Faruk Pınarbaşı,Birecik Birlik Başkanı Mustafa Çiçek , Ak Parti Birecik İlçe Başkanı Mehmet Özbakan ,Sevenleri ve Fincan Ailesi Katıldı .

Fakıbaba ,Baba Dostu ve Birecik ilçesinde Sevilen ve sayılan Hayır sever ,Siyasetçi  Ahmet Fincan `ın Cenaze Törenine katılması ile beraber cenaze tabutunu omuzlarına aldı.

Fakıbaba Yaptığı Açıklamada ,Eski mesai arkadaşımız değerli dostum Halil FINCAN’nın babasının cenazesine katıldık. Rabbim merhuma rahmetiyle muamele eylesin. Ailesine sabr-ı cemil ihsan eylesin.dedi.

 
 
Fakıbaba Ahmet Fincan `ın Cenaze Törenine Katıldı FAKIBABA BİRECİK CENAZE TÖRENİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar