Advert

Fakıbaba `Ya Memleketi Birecik İlçesinde Sevgi Seli

Gıda ve Hayvancılık Eski Bakanı Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr.Ahmet Eşref Fakıbaba `nın Doğup Büyüdüğü memleketi Birecik İlçesi Ziyaretinde Sevgi Seli . Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Aykılıç ,ekibi ile beraber Birecik ilçesi otoban gişelerinde Fakıbaba `ya sevgi seli ile karşıladılar.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Fakıbaba `Ya  Memleketi Birecik İlçesinde Sevgi Seli
Fakıbaba `Ya  Memleketi Birecik İlçesinde Sevgi Seli admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT- ŞANLIURFA

Gıda ve Hayvancılık Eski Bakanı Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr.Ahmet Eşref Fakıbaba  `nın  Doğup Büyüdüğü  memleketi  Birecik İlçesi Ziyaretinde Sevgi Seli .

Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet  Kooperatifi  Başkanı Halil Aykılıç ,ekibi ile beraber Birecik  ilçesi otoban gişelerinde Fakıbaba `ya  sevgi seli ile karşıladılar.

Fakıbaba,karşılamadan sonra Ak Parti Birecik İlçe Binası  Ziyaretinde .Ak Parti Şanlıurfa İl Başkan Vekili Müslüm Tüysüz , Ak Parti Birecik İlçe Başkanı Mehmet Özbakan , Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet  Kooperatifi  Başkanı Halil Aykılıç , Ak Parti Birecik Yönetim kurulu üyeleri ,kadın kolları ve gençlik kolları ile bir araya geldi.

Bakan Fakıbaba ,Birecik ilçemizden hizmet yeniden başlıyor ,Birecik ilçemizin ne sorunu varsa söz verdiğin gibi tek tek hepsini çözeceğim Birecik ilçemizde Türk ,Kürt ve Araplar kardeşçe beraber yaşıyoruz hepimiz biriz. Biriz millet olarak biriz kimse birliğimizi bozamaz daha önce sol ve sağ vardı onuda çözemediler baktılar millet bir .bayrak ,devlet bir tek millet tek devlet olarak Güçlü Bir Türkiye `yiz .Güçlü Bir Liderimiz Var onunla beraber hareket ediyoruz.  2019 seçimlerinde Zafer Yine Ak Belediyelerin olacak.dedi.

İlçemin Birecik olmasından İlimin Şanlıurfa Olmaktan Gurur Duyuyorum .ben rehatım sizde rahat olun yarın bugünden daha iyi olacak inanın .halkımız ile beraber ben yukarı mahallenin şenliğiyim .sizlerle bu kardeşiniz her zaman gurur duyuyor .

Daha sonra Fakıbaba, Esnaf Ziyareti, Akraba Ziyareti, Fincan Ailesine,Aşağı Habip ve Aşağı İncirli Mahallelerinde Taziye Ziyareti Yaptı.

Birecik Devlet Hastanesinde inceleme ve hastaları ziyaret etti. Birecik Kaymakamı Kadir Perçi `yı Makamında ziyaret etti.

Birecik Kıyı Resturant Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Beğer`in Fakıbaba onuruna verilen yemek ile birecik proğramı son buldu.

Fakıbaba `nın Birecik ziyaretini baştan sona eşlik eden Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet  Kooperatifi  Başkanı  Halil Aykılıç  oldu .Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, Mehmet Şefik Bakay dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, Aydın Mermertaş dahil, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, Mehmet Şefik Bakay ve Mehmet Çalışkan dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, Mehmet Şefik Bakay dahil, oturan insanlar, masa ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, Mesut Aykılıç dahil, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, Mehmet Şefik Bakay dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 14 kişi, Mehmet Şefik Bakay dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

 
 
Fakıbaba `Ya Memleketi Birecik İlçesinde Sevgi Seli HALİL AYKILIÇ BİRECİK FAKIBABA ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK Vekil Özşavlı seçim turunda;
AK Vekil Özşavlı seçim turunda;
Aslan’dan Regaib Kandili Mesajı
Aslan’dan Regaib Kandili Mesajı