Advert

Başkan Yiğit ’Ten 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yiğit ’Ten 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
Başkan Yiğit ’Ten 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı admin

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

30 Ağustos Zaferi’nin Türk tarihi açısından önemli bir dönüm noktası olduğunu vurgulayan Başkan Yiğit , mesajında şu ifadelere yer verdi: ’’30 Ağustos, dünya tarihine damga vuran, milletimizin birlik ve beraberlik içinde vermiş olduğu inançlı onurlu ve kahramanca bir mücadelenin sonucunda kazanılmış büyük bir zaferdir.
Aziz Şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlere emaneti olan bu vatanı, milletimizin azmi ve gayreti sayesinde, Gazi Mustafa Kemal’in hedeflediği, muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma yolunda kararlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Ülkemizin güçlü, Milletimizin huzurlu olması, Şehitlerimiz inde ruhunu şad edecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle, Gaziantepli hemşerilerimizin,Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu zafer yolunda canlarını feda eden İstiklal Savaşı kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.”

Başkan Yiğit ’Ten 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı CUMA YİĞİT 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ŞEHİTKAMİL ZİRAAT ODASI BAŞKANI CUMA YİĞİT GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yönetmen Murat Uygur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Yönetmen Murat Uygur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Başkan Özdemir ‘den  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Başkan Özdemir ‘den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı