Advert

Ketçi Belpınar Dondurma ve Yöresel Merkezi Nurdağı ilçesinde

Gaziantep Nurdağı ilçesinde Belpınar Mahallesinde Kahramanmaraş Yolu üzerinde Ketçi Belpınar Dondurma ,Künefe,Yöresel ürünleri ve Kahvaltı Tesislerinde Muhteşem çalışmalarında Müşterilerine 7/24 hizmette sınır tanımıyor. Adete Nurdağı ilçesinin tek uğrak yeri Ketçi Belpınar dondurma. Son zamanlarda toplantı ,konferansların yapıldı yer olarakta göz önüne seriliyor.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Ketçi Belpınar Dondurma ve Yöresel Merkezi Nurdağı ilçesinde
Ketçi Belpınar Dondurma ve Yöresel Merkezi Nurdağı ilçesinde admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP -ÖZEL HABER
Gaziantep Nurdağı ilçesinde Belpınar Mahallesinde Kahramanmaraş Yolu üzerinde Ketçi Belpınar Dondurma ,Künefe,Yöresel ürünleri ve Kahvaltı Tesislerinde Muhteşem çalışmalarında Müşterilerine 7/24 hizmette sınır tanımıyor.
Adete Nurdağı ilçesinin tek uğrak yeri Ketçi Belpınar dondurma. Son zamanlarda toplantı ,konferansların yapıldı yer olarakta göz önüne seriliyor.
Genç dinamik çalışkan personelleri ,Tüm Tatlı Çeşitlerini Lezzetli bir şekilde ustalar tarafından yapılarak gelen konukların hizmetine sunuluyor. Yüzde Yüz keçi sütünden yapılan ketçi dondurmalarını yiyen bir daha geliyor. Doğa ile başbaşa olan mekanda insanların ailesi ve dostları ile keyif alacak bir mekan .

Ketçi Belpınar Dondurma Künefe Yöresel ürünler Kahvaltı Salonu Yönetim Kurulu Başkanı Girişimci İş Adamı Kemal Belpınar Muhabirimiz Abdullah Yiğit ` e Açıklamalarda Bulundu .
Belpınar ,Öncelikle Nurdağı ilçemizde bir boşluk vardı bende girişimci bir iş adamı olarak kafama taktım neden Nurdağı ilçemizde muhteşem bir cafe ve yöresel ürünler merkezi olmasın dedim ve ailemden güç alarak temelleri attık .yaklaşık bir yıldır açmış olduğumuz KETÇİ BELPINAR CAFE DONDURMA KÜNEFE YÖRESEL ÜRÜNLER Merkezi İlçemize hizmet etmeye başladı .şimdi ise 7/24 bölgeye hitap ediyoruz .Gaziantep il Merkezimizden ,Kahramanmaraş ili ve ilçelerinden ,Osmaniye ili ve ilçelerinden ,Hatay ve ilçelerinden ve Gaziantep ilimizin ilçelerinden aileleri ile beraber gelip işletmemizde rahat bir ortamda kahvaltı,dondurma ,tüm tatlı çeşitleri yemek için geliyorlar .bizde hizmette sınır yok.
Ketçi Dondurma Belpınar olarak her sabah zengin kahvaltı çeşitlerimizle siz halkımızın ve Bölgemize 7/24 hizmet vermekteyiz.
Yenilikler bizim işimiz .
Belpınar, %100 keçi sütünden maraş dondurması Tabi ki kendi çiftliğimizde, Dondurmanın yüzde yüz Keçi Sütünden Sadece bizde var ketçi dondurma üretim merkezimizde yüzde yüz keçi sütünden dondurma üretimi yapılıyor .vatandaşta kaliteli dondurmaya geliyor. biz halkımıza ve müşterilerimize kaliteli ürün vermek için ben ve personellerim olarak 7/24 çalışmalarımız devam etmekte olduğunu .İşletmemizde toplantı,kına ,düğün ,konferanslarda yapılmakta olduğunu ,park sorunu olmayan bir merkez olan yerimiz Gaziantep il Merkezimize 67 km, Osmaniye iline 50 km, Hatay İline 120 Km ,Kahramanmaraş iline 40 km mesafededir .
Belpınar, Eşsiz lezzetleri tatmak istemek isterseniz mutlaka uğrayacak yerlerden birisidir.

Nurdağı ilçemize 5 km uzaklıkta olan işletmemiz Toroslardan gelen serin hava ile yaz havasında insanların vaz geçilmez mekanlardan birisi olduğunu biz hizmeti Nurdağı ilçemize ve çevre ilimize getirdik .yüzde yüz Türk malı ile Üretilen ürünlerimiz ,tatlı çeşitlerimiz ,Yöresel Ürünler ,yüzde yüz ketçi dondurması ile müşterilerimize hizmetin en iyisi vermek için 7/24 çalışmaktayız dedi.
ADRES: ADRES
Belpınar Mah. K.Maraş Osmaniye Yolu No: 11
27840 Nurdağı/Gaziantep
Türkiye
İLETİŞİM
• 0532 744 91 73

• ÇALIŞMA SAATLERİ
• Pzt
• 24 saat açık
• Sal
• 24 saat açık
• Çar
• 24 saat açık
• Per
• 24 saat açık
• Cum
• 24 saat açık
• Cmt
• 24 saat açık
• Paz
• 24 saat açıkGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık havaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut, araba, bitki, ağaç ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bitki, çiçek ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, açık havaGörüntünün olası içeriği: bitki, ağaç ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, oturan insanlar, masa ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişiGörüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut, araba, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut, araba, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut, araba, dağ, ağaç, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar

Tarım Kredi ve Gaziantep Ziraat odaları Nurdağı İlçesinde Bir Araya Geldiler

Görüntünün olası içeriği: bitki ve açık havaGörüntünün olası içeriği: açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü, ev, araba ve açık havaGörüntünün olası içeriği: açık havaGörüntünün olası içeriği: yiyecekGörüntünün olası içeriği: bitki, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: yiyecek ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: yiyecekGörüntünün olası içeriği: bitki, açık hava ve yiyecekGörüntünün olası içeriği: yiyecekGörüntünün olası içeriği: yiyecekGörüntünün olası içeriği: yiyecekGörüntünün olası içeriği: yiyecek ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: içecek, yiyecek ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: yiyecekGörüntünün olası içeriği: bitki ve açık havaGörüntünün olası içeriği: yiyecekGörüntünün olası içeriği: yiyecekGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, oturuyor, masa ve yiyecekGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: kahve fincanı

 

 

 

Ketçi Belpınar Dondurma ve Yöresel Merkezi Nurdağı ilçesinde nurdağı ilçesi ketçi dondurma GAZİANTEP KETÇİ BELPINAR DONDURMA VE YÖRESEL MERKEZİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’de burslu eğitim imkanları artıyor
Çin’de burslu eğitim imkanları artıyor
SIRRIN MAHALLESİNDE ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ
SIRRIN MAHALLESİNDE ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ