TKDK Şanlıurfa `da 13 Milyon Yatrım Tutarına Sahip 6 Proje Onaylandı

TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörü Dr. Sadık Yetim; kırsal turizm, et üretimi ve süt üretimi sektörlerinde incelemeleri devam eden çok sayıda projeleri olduğunu belirterek yatırımlara desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

TKDK Şanlıurfa `da 13 Milyon  Yatrım Tutarına Sahip 6 Proje Onaylandı
TKDK Şanlıurfa `da 13 Milyon  Yatrım Tutarına Sahip 6 Proje Onaylandı admin

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 
IPARD-II 3. Çağrı kapsamında ikinci grupta incelenen proje sonuçları açıklandı. Zanaatkarlık ve Katma Değerli Ürünler başlığı altında, mısır kurutma, fıstık işleme, ezme yapımı ve metal işleme sektörlerinde 6 adet proje onaylandı. Toplam 13 milyon yatırım tutarına sahip bu projelere 6,5 milyon TL hibe sağlanacaktır.
Birinci grupta ise 3 milyon 250 bin TL yatırım tutarına sahip 6 proje onaylanmıştı. Böylece onaylanan proje sayısı 12, toplam yatırım tutarı 16 milyon 250 bin ve sağlanacak hibe tutarı ise 8 milyon 250 bin TL oldu.


TKDK Şanlıurfa  İl Koordinatörü Dr. Sadık Yetim; kırsal turizm, et üretimi ve süt üretimi sektörlerinde incelemeleri devam eden çok sayıda projeleri olduğunu belirterek yatırımlara desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi. 
Yetim; TKDK’nın Şanlıurfa’da yeni sektörlerin oluşumuna ve mevcut olanların ise gelişimine öncülük ettiğini belirterek, onaylanan projelerimiz hayırlı olsun dedi.

 

TKDK Şanlıurfa `da 13 Milyon Yatrım Tutarına Sahip 6 Proje Onaylandı TKDK Şanlıurfa İlimizde 3 Milyon 250 bin TL Yatırım Tutarına Sahip 6 Proje Onaylandı TKDK TKDK ŞANLIURFA YATIRIM PROJE ONAYLANDI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
32 bin Meb işçisine 15 Temmuz’da maaş yok!
32 bin Meb işçisine 15 Temmuz’da maaş yok!
Başkan Canpolat: Dün Olduğu Gibi Bugün De Halkımızla Bir Aradayız
Başkan Canpolat: Dün Olduğu Gibi Bugün De Halkımızla Bir Aradayız