TKDK Şanlıurfa `da 13 Milyon Yatrım Tutarına Sahip 6 Proje Onaylandı

TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörü Dr. Sadık Yetim; kırsal turizm, et üretimi ve süt üretimi sektörlerinde incelemeleri devam eden çok sayıda projeleri olduğunu belirterek yatırımlara desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TKDK Şanlıurfa `da 13 Milyon  Yatrım Tutarına Sahip 6 Proje Onaylandı
TKDK Şanlıurfa `da 13 Milyon  Yatrım Tutarına Sahip 6 Proje Onaylandı admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 
IPARD-II 3. Çağrı kapsamında ikinci grupta incelenen proje sonuçları açıklandı. Zanaatkarlık ve Katma Değerli Ürünler başlığı altında, mısır kurutma, fıstık işleme, ezme yapımı ve metal işleme sektörlerinde 6 adet proje onaylandı. Toplam 13 milyon yatırım tutarına sahip bu projelere 6,5 milyon TL hibe sağlanacaktır.
Birinci grupta ise 3 milyon 250 bin TL yatırım tutarına sahip 6 proje onaylanmıştı. Böylece onaylanan proje sayısı 12, toplam yatırım tutarı 16 milyon 250 bin ve sağlanacak hibe tutarı ise 8 milyon 250 bin TL oldu.


TKDK Şanlıurfa  İl Koordinatörü Dr. Sadık Yetim; kırsal turizm, et üretimi ve süt üretimi sektörlerinde incelemeleri devam eden çok sayıda projeleri olduğunu belirterek yatırımlara desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi. 
Yetim; TKDK’nın Şanlıurfa’da yeni sektörlerin oluşumuna ve mevcut olanların ise gelişimine öncülük ettiğini belirterek, onaylanan projelerimiz hayırlı olsun dedi.

 

TKDK Şanlıurfa `da 13 Milyon Yatrım Tutarına Sahip 6 Proje Onaylandı TKDK Şanlıurfa İlimizde 3 Milyon 250 bin TL Yatırım Tutarına Sahip 6 Proje Onaylandı TKDK TKDK ŞANLIURFA YATIRIM PROJE ONAYLANDI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞANLIURFAYA 'ALTIN BEBEK DOSTU İL' ÖDÜLÜ
ŞANLIURFAYA 'ALTIN BEBEK DOSTU İL' ÖDÜLÜ
TÜRKİYE'NİN TİNA TURNER'I ESTİ GEÇTİ
TÜRKİYE'NİN TİNA TURNER'I ESTİ GEÇTİ