Advert

Dönüşüm ve Dönüşümdeki Yol Arkadaşı ,Demet Kolkılıç

Gaziantep Demet Kolkılıç Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Kişisel Gelişim Uzmanı [Profesyonel Yaşam Koçu] Demet Kolkılıç , Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Hizmetleri Hakkında Açıklamalarda Bulundu .

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Dönüşüm ve Dönüşümdeki Yol Arkadaşı ,Demet Kolkılıç
Dönüşüm ve Dönüşümdeki Yol Arkadaşı ,Demet Kolkılıç admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP

Gaziantep Demet Kolkılıç Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı  Kişisel Gelişim Uzmanı [Profesyonel Yaşam Koçu] Demet Kolkılıç , Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Hizmetleri Hakkında Açıklamalarda Bulundu .

Kolkılıç, Gaziantep İlimizde Değişim ve Dönüşümdeki Yol Arkadaşı Olarak İnsanlarımıza  Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Hizmetlerinde vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini vermek için çalışmalarımız devam ediyor .

Kolkılıç, insanların zaman zaman anlam vermedikleri  duygusal ve ya duygusal probleme bağlı fiziksel sorunları vardır. Kişisel Gelişim Zirvesi burda devreye giriyor. Düşünemedekleriniz hayata geçiremedikleriniz yanlış kararlar karşımızdakini yanlış anlama ya da anlayamama çabuk duygu değişimi vs bunlardan etkili bir eğitim seans şeklidir.

 

Ben bir kişisel gelişim uzmanı olarak şunu söyleyebilirim ki.  Bu konuda düzenlenen seminerlerin`de birer seans olduğunu unutmamak lazım.  Benden dilimizi kullanmak ,etkili konuşmak ,duygularımızı yansıtmamak,  aile içi anlaşmasızliklar , çocuklarda olan dönem dönem veya süregelen değişmelerde insanları bilinçlendirmede gayet başarılı bilgilendirme kalsak görüyorum. Nitekim eğitimlerimde `de aynı şeyi söyleyebilirim. Aynı zamanda bir yaşam koçu olarak bu güzergahta bulunan insanlara aklı vermek değil içerisindeki düşüncelerindeki yapabilecek kapasiteleri ortaya çıkarmak ve bi konuda gayet mantıksal destek olmaktır. Verdiğim pskolojik seanslarımda insanların önce güvene sonra pozitifliğe ne kadar önem verdiğinin bir neticesidir .

Her Her insanın Bir yaşam Koçu olması lazım huzur ve mutluluk yaşamak istiyorsa bir insan hayatta önce  bir yaşam koçu olması lazım dar gününde ve mutlulukla yaşam koçu dan alan enerji ile işlerin ve hayattaki sağlığı yerinde olur. Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, ayakta ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, ayaktaGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, ayakta ve iç mekan

Dönüşüm ve Dönüşümdeki Yol Arkadaşı Demet Kolkılıç DEMET KOLKILIÇ YAŞAM KOÇU GAZİANTEP GELİŞİM UZMANI DEMET KOLKILIÇ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK Vekil Özşavlı seçim turunda;
AK Vekil Özşavlı seçim turunda;
Aslan’dan Regaib Kandili Mesajı
Aslan’dan Regaib Kandili Mesajı