Advert

Temel,Milletvekili Şanverdi Reyhanlı ilçesinin Mimarı Olduğunu Açıkladı

Rakeen Uluslararası Yardım Derneği Başkanı ve Ak Parti Reyhanlı Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Temel, 2004-2018 Reyhanlı Belediye Başkanı ve 27.Dönem Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi Vekilin Güzel ilçemiz Reyhanlı ilçesinin Mimarı olduğu hakkında açıklamalarda bulundu .

Temel,Milletvekili Şanverdi Reyhanlı ilçesinin Mimarı Olduğunu Açıkladı
Temel,Milletvekili Şanverdi Reyhanlı ilçesinin Mimarı Olduğunu Açıkladı admin

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL-ÖZEL HABER 
Rakeen Uluslararası Yardım Derneği Başkanı ve Ak Parti Reyhanlı Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Temel, 2004-2018 Reyhanlı Belediye Başkanı ve 27.Dönem Ak Parti Hatay Milletvekili  Hüseyin Şanverdi  Vekilin Güzel ilçemiz Reyhanlı  ilçesinin Mimarı olduğu hakkında açıklamalarda bulundu .


Temel , Ak Parti Hatay Milletvekilimiz Sayın  Hüseyin Şanverdi Vekilimizin Hatay Reyhanlı ilçemizin mimarı olduğunu .bir halk kahramanı ,bir halk aşığı ,kendini Reyhanlı ilçesine Adayan  Milletvekili olduğu günden itibaren her zamanki gibi halkın sevgisini kazanan ,her zaman vatandaşın telefonuna cevap veren .24 saat halkın hizmetinde olan .ilçenin derdi ile uğraşan o bir Reyhanlı ilçemizin Kralı o bir halk adamı ,o bir bir reyhanlı sevdalısı.

 

Temel Milletvekili Şanverdi Reyhanlı ilçesinin Mimarı Olduğunu Açıkladı REYHANLI İLÇESİ AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ŞANVERDİ ÖMER FARUK TEMEL HATAY AK PARTİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Polatoğlu `undan 10 Kasım mesajı
Başkan Polatoğlu `undan 10 Kasım mesajı
Başkan Samancı ’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Mesajı
Başkan Samancı ’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Mesajı