TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörü Yetim, Onaylanan Projelerimiz Hayırlı Olsun

TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörü Dr. Sadık Yetim; ilimizde daha önce de modern kesimhane kurulumu, nar depolama, dondurma fabrikası kurulumu gibi yeni sektörlerin yatırımlarına öncülük ettiklerini, bu çağrıda da kültür mantarı üretimini destekleyeceklerini söyledi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörü  Yetim, Onaylanan Projelerimiz Hayırlı Olsun
TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörü  Yetim, Onaylanan Projelerimiz Hayırlı Olsun admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 
TKDK  IPARD-II 3. Çağrı kapsamında üçüncü grupta incelenen proje sonuçları açıklandı. Çiftlik faaliyetlerinin çeşitlendirilmesi ve iş geliştirme başlığı altında şu ana kadar, mısır kurutma, fıstık işleme, ezme yapımı, zeytinyağı üretimi, mantar üretimi, kırsal turizm ve metal işleme sektörlerinde 17 adet proje onaylandı. Toplam 24 milyon yatırım tutarına sahip bu projelere TKDK tarafından 10,5 milyon TL hibe sağlanacaktır.

KDK Şanlıurfa İl Koordinatörü Dr. Sadık Yetim; ilimizde daha önce de modern kesimhane kurulumu, nar depolama, dondurma fabrikası kurulumu gibi yeni sektörlerin yatırımlarına öncülük ettiklerini, bu çağrıda da kültür mantarı üretimini destekleyeceklerini söyledi.  Et ve süt üretimi sektörlerinde incelemeleri devam eden çok sayıda projeleri olduğunu, yatırımlara desteklerinin artarak devam edeceğini belirten Dr. Yetim; TKDK’nın Şanlıurfa’da yeni sektörlerin oluşumuna ve mevcut olanların ise gelişimine öncülük ettiğini ifade ederek, onaylanan projelerimiz hayırlı olsun dedi.

 

TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörü Yetim Onaylanan Projelerimiz Hayırlı Olsun TKDK PROJE ONAYLANDI ŞANLIURFA TKDK ŞANLIURFA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞANLIURFA BİRECİK-HALFETİ İÇMESUYU TESİSLERİ
ŞANLIURFA BİRECİK-HALFETİ İÇMESUYU TESİSLERİ
YAŞLILARIN DUASINI ALIYOR
YAŞLILARIN DUASINI ALIYOR