Advert

Başkan Şahin ,Bu Kez`de Nurdağı’nda Çiftçilerimize Tohumluk Buğday Dağıtıyoruz

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Gaziantep Ziraat Odaları arasında tohumluk dağıtım protokolü imzalanmasından sonra . Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çiftçilere Tohumluk Buğday dağıtımı devam ediyor. Bu gün ise Nurdağı ilçesinde Çiftçilere Tohumluk Buğday ve Arpa dağıtım Töreni Yaptı.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Başkan Şahin ,Bu Kez`de  Nurdağı’nda Çiftçilerimize Tohumluk Buğday Dağıtıyoruz
Başkan Şahin ,Bu Kez`de  Nurdağı’nda Çiftçilerimize Tohumluk Buğday Dağıtıyoruz admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Gaziantep Ziraat Odaları arasında tohumluk dağıtım protokolü imzalanmasından sonra . Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çiftçilere Tohumluk Buğday dağıtımı devam ediyor. Bu gün ise Nurdağı ilçesinde Çiftçilere Tohumluk Buğday ve Arpa dağıtım Töreni Yaptı.

Törene Katılanlar ise Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nurdağı İlçe Kaymakamı Lokman Düzgün, Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit, Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar ,Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar, Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, Ziraat Mühendisleri Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yaşar ,Ak Parti Nurdağı İlçe Başkanı Mehmet Bali, Çok sayıda Stk Temsilcileri ,Muhtarlar ve çiftçiler katıldı.
Çiftçilerden Başkan Şahin `e sevgi seli .

Gaziantep Nurdağı ilçesi Ziraat Odası önünde düzenlenen arpa ve buğday tohumu dağıtım töreninde istiklal marşı ve saygı duruşundan sonra yapılan protokol konuşmaları .

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı İbrahim Yılmaz, Nurdağı ilçesinde Çiftçilere yapılan destekleri anlattı.

Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar , Öncelikle Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkamız Fatma Şahin `e Teşekkür ediyorum .her zaman çiftçinin yanında yer aldığı için .bizde ziraat odası olarak her zaman başkanımız Fatma Şahin `in yanında olacağız . ayrıca ziraat odası ve Gap İle tarımsal üretimin desteklenmesi proğramı kapsamında çiftçilerimiz eğitim salonuna kavuşuyor .projemiz onaylanmıştır. Yine ödenek yokluğundan askıdadır .

Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır , İlçemizde çalışmalarımız devam etmekte olduğunu .Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin `in destekleri ile Nurdağı ilçemiz daha çok güzelleştiklerini .güzel ve şirin ilçemize hizmet etmek çok güzel .durmak yok çalışmaya devam . Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkamız Fatma Şahin `e Teşekkür ediyorum .Nurdağı ilçemize hizmetlerinden dolayı .

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise Nurdağı’na yönelik yıllardır kalbinde özel bir sevda büyüttüğünü bildirerek, ilçenin kalkınması ve gelişmesi için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.
Başkan Şahin, Nurdağı ilçesinin yıllardır altyapı sıkıntısı yaşadığını aktaran Şahin, 4 yılda Nurdağı ilçesinde altyapı hizmetlerine ayrılan bütçenin 50 milyon lira olduğunu kaydetti.

Türkiye’nin içme suyu alanında Melen’den sonra ikinci en büyük yatırımlarından olan “Düzbağ İçme Suyu Projesi”nde çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini hatırlatan Başkan Şahin, 1 milyar liralık bütçeli dev proje sonunda 25 Aralık 2018’de Gazianteplilerin kaynak su içeceğini bildirdi.

Kuzey Şehir Projesiyle 8,5 milyon metrekare alanda 250 bin kişinin yaşayacağı yepyeni bir şehir doğacağını bildiren Şahin, böylece organize sanayide bölgesinde çalışan işçilerin konut ihtiyacının karşılanacağını. Bugün ise Çiftçilerimizin üretimini arttırması için Bu kez de Nurdağı’nda çiftçilerimize tohumluk buğday dağıtıyoruz. dedi.

Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar , Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin `e Her zaman Maddi ve Manevi çiftçilere desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Protokol üyeleri Çiftçilere Arpa ve Buğday Tohumu dağıtımı yaptılar.

Daha sonra Nurdağı Ziraat odasını ziyaret ederek. incelemelerde bulundular protokol üyeleri.

Başkan Şahin Bu Kez`de Nurdağı’nda Çiftçilerimize Tohumluk Buğday Dağıtıyoruz GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NURDAĞI NURDAĞI ZİRAAT ODASI NURDAĞI BELEDİYESİ TOHUMLUK BUĞDAY DAĞITIMI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI