Advert

Doğan Ailesi müttehit tarafında tüm eşyaları alı konuldu

Şanlıurfa Haliliye ilçesine bağlı Devteşti Mahallesi’nde ikamet eden, inşaat ustası Ömer Faruk Doğan, müttehit tarafından dolandırıldığını iddia etti. Tüm eşyalarının boşaltıldığını belirten Doğan, evde çocuklarıyla birlikte çaresiz şekilde beklediğini ifade etti.

Doğan Ailesi  müttehit tarafında tüm eşyaları alı konuldu
Doğan Ailesi  müttehit tarafında tüm eşyaları alı konuldu admin

Şanlıurfa merkez Haliliye ilçesine bağlı Devteşti Mahallesi’nde ikamet eden inşaat ustası Ömer Doğan iddialarına göre, Ceylanpınar sitesinde ev karşılığı bir müttehitle anlaştı. Ev karşılığından müttehittin inşaatında kalıpçılık yaptığını belirten Doğan, 6 ay müttehide çalıştığını ve karşılığında ikamet ettiği evin kendisine verilmediğini söyledi.

Oturduğu evin tapusunu alamadığını ve kalan parasına karşılık kendisine 15 bin liralık çek verildiğini belirten Doğan, çekin sahte çıktığını kaydetti.

Müttehit tarafından evinin tahliye edildiğini kaydeden Doğan, Çocuklarının okul çantasına kadar alındığını evde aç ve susuz bir şekilde beklediklerini ifade etti.

Vicdanlara sığmayacak bir şekilde her şeylerinin elinden alındığını belirten Doğan, yetkililerden yardım beklediklerini ifade ettiler.

Anne Fatma Doğan ise, çocuklarıyla birlikte perişan olduklarını kaydederek, çocuklarının psikolojilerinin bozulduğunu kaydetti.

 

Doğan Ailesi müttehit tarafında tüm eşyaları alı konuldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yönetmen Murat Uygur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Yönetmen Murat Uygur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Başkan Özdemir ‘den  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Başkan Özdemir ‘den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı