Advert

İbrahim Murat Yeni kapıda Malatya Tanıtım Gününde Büyük İlgi

İstanbul’da ki Malatya Tanıtım Günleri etkinliğinde yer alan Ünlü Türkücü program yapımcısı İbrahim Murat yeni kapıda Malatya tanıtım gününde büyük ilgi odağı oldu. İstanbul Yenikapı etkinlik alanında düzenlenen ‘2. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri’ programında Çok sayıda bakanın yanı sıra, 64 ve 65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, Malatya milletvekili Bülent Tüfenkci ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği stant büyük ilgi gördü.

İbrahim Murat Yeni kapıda Malatya Tanıtım Gününde Büyük İlgi
İbrahim Murat Yeni kapıda Malatya Tanıtım Gününde Büyük İlgi admin

HÜSEYİN UYGUR -İSTANBUL

İstanbul’da ki Malatya Tanıtım Günleri etkinliğinde yer alan Ünlü Türkücü program yapımcısı İbrahim Murat yeni kapıda Malatya tanıtım gününde büyük ilgi odağı oldu.
İstanbul Yenikapı etkinlik alanında düzenlenen ‘2. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri’ programında Çok sayıda bakanın yanı sıra, 64 ve 65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, Malatya milletvekili Bülent Tüfenkci ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği stant büyük ilgi gördü.
İbrahim Murat birçok ismin ziyaret ettiğini belirterek, “İlçemizin tarihi, kültürü, yemekleri, bal, kayısı, pekmez, dut gibi ürünlerinin tanıtımı yapıldı. Standımıza yoğun ilgi gösteren Malatyalı hemşerilerimize ve tüm vatandaşlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.Sanatçı ayrıca bana karşı büyük ilgi vardı hayranlarım sevenlerim hemşerilerimiz bizi yanlız bırakmadı sürekli alkışlandık Türkülerle
Malatya’ya özgü yöresel yiyeceklerin ikram edildiğini ifade eden Sanatçı  İbrahim Murat , Malatya’nın önemli ilçelerinden biri olan Kale’ye gösterilen ilgiden dolayı mutlu olduklarını söyledi.

İbrahim Murat Yeni kapıda Malatya Tanıtım Gününde Büyük İlgi ibrahim murat ibrahim muratistanbul malatya tanıtım günleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yönetmen Murat Uygur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Yönetmen Murat Uygur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Başkan Özdemir ‘den  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Başkan Özdemir ‘den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı