Advert

Mar Yapı yöneticilerinden Büyükelçi Önen’e ziyaret

Mar Yapı yöneticileri Yusuf Arslan ve Robert Varon, Çin Halk Cumhuriyetinde Pekin Büyükelçimiz Abdulkadir Emin Önen’i makamında ziyaret ederek Çinli şirketlerle yaptıkları çalışmalar konusunda bilgiler verip fikir alış verişinde bulundular.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Mar Yapı yöneticilerinden Büyükelçi Önen’e ziyaret
Mar Yapı yöneticilerinden Büyükelçi Önen’e ziyaret admin
Advert

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Pekin Büyükelçimiz A.Emin Önen, Mar Yapı yöneticileri Yusuf Arslan ve Robert Varon’u Büyükelçilik konutunda kabul etti.

 

Girişimcilerimize kapımız her zaman açık

Gerçekleştirilen görüşmede girişimcilerimizin Çin'e ihracat odaklı yaklaşmasının önemine değinen Büyükelçimiz Emin Önen, “Göreve başladığım andan itibaren düzenli ve sürekli olarak Çin ile ülkemiz Türkiye arasında ikili ilişkilerin geliştirilmesi ve arttırılması konusunda gayret sarfediyoruz. Ekonomik işbirliği konularında da çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bilindiği gibi gerek Çin’de ve gerekse Türkiye’de Turizm yılı ilan edip etkinlikler yapıyoruz. Girişimcilerimize kapımızın her zaman açık olduğunu söylüyoruz ve elimizden gelen desteği esirgemiyoruz” dedi.

 

Çinli Wanda Vista markası tarafından işletilecek

Turizm yatırımlarının da arttığını belirten Mar Yapı yöneticilerinden Robert R. Varon, “Bu konuda Rotana ile otel ve otele bağlı rezidanslarda birlikte çalışıyoruz. Divan ile Divan Suites Otelinde çalışıyoruz. Şimdi de Çinliler ile birlikte çalışıyoruz. G Yoo projesinin ikinci kulesindeki 126 odalı oteli ve üzerinde bulunan 320 adet rezidans Çinli Wanda Vista markası tarafından işletilecek. Bu otelimizi de yılsonunda ya da 2019'un başında açacağız” diye konuştu.

Mar Yapı yöneticilerinden Büyükelçi Önen’e ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Farklı Alanlarda Çok Önemli Bir İsim Sadık Türk
Farklı Alanlarda Çok Önemli Bir İsim Sadık Türk
Koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.
Koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.