Advert

Aday Adayı Yekta çakmak İnce Esnaf Ziyaretinde

Ak Parti Didim Aday Adayı İş Kadını Yekta Çakmak İnce Ak Parti Genel merkez ile yapılan istişareler sonrası aldıkları İcazetle Aday Adaylığını açıkladığını söyledi.

Aday Adayı Yekta çakmak İnce Esnaf Ziyaretinde
Aday Adayı Yekta çakmak İnce Esnaf Ziyaretinde admin

ABDULLAH YİĞİT-AYDIN –ÖZEL HABER

Ak Parti Didim Aday Adayı İş Kadını Yekta Çakmak İnce Ak Parti  Genel merkez ile yapılan istişareler sonrası aldıkları İcazetle  Aday  Adaylığını açıkladığını söyledi .

İNCE , Didim ilçemizin bizim için zor bir bölge olduğunu burada Ak Parti `nin yerel seçimlerde bayrağının şahlanacağını ve bu doğrultuda çalışmalarına devam ettiğini belirtti. Bugün esnaf ziyaretlerimizi yaptık .Artık Didim ilçemiz bir AK Belediyeye  kavuşması için çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Bizler Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız  Recep Tayyip Erdoğan `ın yolunda giden dava arkadaşları olarak. Durmak Yok Hizmete Devam Diyoruz . Didim ilçemizde ise Hizmete Devam etmek için aday adayı  olduk. Dedi.

Aday Adayı Yekta çakmak İnce Esnaf Ziyaretinde AK PARTİ DİDİM AK PARTİ DİDİM İŞ KADINI YEKTA ÇAKMAK İNCE AK PARTİ DİDİM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI YEKTA ÇAKMAK İNCE AYDIN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yönetmen Murat Uygur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Yönetmen Murat Uygur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Başkan Özdemir ‘den  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Başkan Özdemir ‘den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı