Rektör Taşaltın darp olayını kınadı

Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Ramazan Taşaltın kimlik göstermedikleri gerekçesiyle içersinde bulunduğu aracı kampusa almayan güvenlik görevlisini darp eden öğrenciyi kınadı.Saldırıya uğrayan güvenlik görevlisinin yanında olduklarını bildirdi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Rektör Taşaltın darp olayını kınadı
Rektör Taşaltın darp olayını kınadı admin
Advert

Harran Üniversitesi Osmanbey kampusu nizamiyesinde görev yapan güvenlik görevlisi İsmail Türkmen dün Fen Edebiyat Fakültesi öğrencisi Mustafa R ile arkadaşlarının bulunduğu aracı kimlik göstermedikleri gerekçesiyle kampusa almadı.Buna öfkelenen Mustafa R araçtan inerek güvenlik görevlisine saldırarak darp etmişti.

Darp olayının ardından Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın sosyal medya hesabından saldırıyı kınadı. Şiddetin bir hak arama yöntemi olmadığını belirten Rektör Taşaltın bu tür olaylarının yaşanmamasını umduğunu söyledi.

Rektör Ramazan Taşaltının Twitter hesabından şu paylaşımları yaptı

Osmanbey Kampüsü nizamiye girişinde kimlik sorgulaması yapan güvenlik personelimize yapılan esef saldırıyı kınıyorum. Saldırıda personelimizin burun kemiğinde çatlaklar oluşmuş,personel beş gün iş görmezlik raporu almıştır. Şiddetin bir hak arama yöntemi olmadığını hatırlatıyor. Ve bu tür müessif olayların bir daha yaşanmamasını umuyorum. Üniversite yönetimi olarak şiddete maruz kalan personelimizin yanında olduğumuzun bilinmesini ve kendilerine her konuda da destek olacağımızın tüm kamuoyunca bilinmesini istiyorum.

Ramazan Taşaltın‏ @RamazanTasaltin 8 sa.8 saat önce

Daha fazla

1-Osmanbey Kampüsü nizamiye girişinde kimlik sorgulaması yapan güvenlik personelimize yapılan esef saldırıyı kınıyorum. Saldırıda personelimizin burun kemiğinde çatlaklar oluşmuş,personel beş gün iş görmezlik raporu almıştır. Şiddetin bir hak arama yöntemi olmadığını hatırlatıyor

 

 

Ramazan Taşaltın‏ @RamazanTasaltin 8 sa.8 saat önce

2- Ve bu tür müessif olayların bir daha yaşanmamasını umuyorum. Üniversite yönetimi olarak şiddete maruz kalan personelimizin yanında olduğumuzun bilinmesini ve kendilerine her konuda da destek olacağımızın tüm kamuoyunca bilinmesini istiyorum.

Rektör Taşaltın darp olayını kınadı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘THY Dünya Golf Kupası 2019' şampiyonlarına ödül
‘THY Dünya Golf Kupası 2019' şampiyonlarına ödül
Kocaeli Şanlıurfalılar Derneğinden örnek davranış
Kocaeli Şanlıurfalılar Derneğinden örnek davranış