Advert

ŞUSİAD Başkanı Gök `ten 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Şanlıurfa Sanayici ve İş Adamları Derneği [ ŞUSİAD ] Başkanı M.Salih Gök , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ŞUSİAD Başkanı Gök `ten 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
ŞUSİAD Başkanı Gök `ten 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 
Şanlıurfa  Sanayici ve İş Adamları Derneği [ ŞUSİAD ]  Başkanı  M.Salih Gök , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Başkan Gök ,Türk milletimizin yeniden doğuşu ile kurulan Cumhuriyetimizin 95. Yılını kutlamanın onur ve gururunu yaşamaktayız.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan Milli Mücadele ile tarihte eşine çok az rastlanır bir başarı gerçekleştirilmiştir. Yaşanılan tüm zorluk ve sıkıntılara karşın inanç ve kararlılık örneği olarak kazanılan bu zafer, Milletimize kayıtsız şartsız egemenliği sağlamıştır.
Bu birliktelik ve beraberliği hiçbir güç bozamayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti sonsuza dek birlikte kardeşçe yaşamaya devam edecektir. Bu nedenle bizlere ve gelecek nesillere düşen en büyük görev, Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğünü, milletle topyekün elele, gönül gönüle savunmak, iç ve dış tehditlere karşı duyarlı olmaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle, Kurtuluş Savaşı’nda kadını, erkeği, çocuğuyla gösterilen büyük gayret ve fedakarlıklarla elde ettiğimiz Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yıldönümünü kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, aziz vatanımızın bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve saygıyla anıyoruz” dedi.

ŞUSİAD Başkanı Gök `ten 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı şusiad başkanı m.salih gök 29 ekim cumhuriyet bayramı şanlıurfa şusiad
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Farklı Alanlarda Çok Önemli Bir İsim Sadık Türk
Farklı Alanlarda Çok Önemli Bir İsim Sadık Türk
Koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.
Koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.