Advert

Sökmen’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

Ak Parti İstanbul 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı Bürokrat Ali Sökmen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Sökmen’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
Sökmen’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı admin

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL 

Ak Parti İstanbul 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı Bürokrat  Ali Sökmen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Sökmen  mesajında şu ifadelere yer verdi; "95. yıl dönümünü kutladığımız Cumhuriyet, şanlı tarihimizdeki yeniden dirilişin adıdır. Milletimizin ortak iradesi ve topyekun mücadele ederek kazandığı bir bağımsızlık ve özgürlük zaferidir. Cumhuriyeti yaşatmak, yüceltmek en büyük görevimizdir. Milli iradenin ve demokrasinin en büyük teminatı olan, Cumhuriyetimizi kuran Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını; saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Bugün bize miras bırakılan bu destansı tarihe ve Cumhuriyetimize sadakatle sahip çıkıyoruz. Bizden istendiği gibi Türkiye Cumhuriyetini ilelebet koruyacak ve daima ileriye taşıyacağız. 2023 hedeflerimiz ile 2071’e doğru emin ve güçlü adımlarla ilerliyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, vatandaşlarımıza sağlık ve huzur dolu günler diliyorum"

Sökmen’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı ALİ SÖKMEN BÜROKRAT ALİ SÖKMEN İSTANBUL GİRESUN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yönetmen Murat Uygur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Yönetmen Murat Uygur’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Başkan Özdemir ‘den  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Başkan Özdemir ‘den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı