Advert

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Taklit Ürünlere Geçit Vermiyor

GAZİANTEP VİOPA GIDA TARAFINDAN ÜRETİLEN TAKLİT MEŞRUBATLARA EL KONULDU .Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı bir suç ihbarı üzerine Güvenlik Şube kolluk güçleriyle GATEM toptancılar sitesinde arama yaptı. Önceden belirlenen adreslere yapılan baskında 2006 yılında Veysel Memiş tarafından kurulan Viopa Gıda San Ltd Şti bünyesinde üretilen meşrubatlara el konuldu. Meşhur Khazne markasının logosunu taşıyan korsan 250 ml 14000 şişe ürün ambalajları sökülerek imha edildi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Taklit Ürünlere Geçit Vermiyor
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Taklit Ürünlere Geçit Vermiyor admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP  
Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı bir suç ihbarı üzerine  Güvenlik Şube kolluk güçleriyle GATEM toptancılar sitesinde arama yaptı. Önceden belirlenen adreslere yapılan baskında 2006 yılında Veysel Memiş  tarafından kurulan Viopa Gıda San Ltd Şti bünyesinde üretilen meşrubatlara el konuldu. Meşhur Khazne markasının logosunu taşıyan korsan 250 ml 14000 şişe ürün ambalajları sökülerek imha edildi. 


Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e  Marka suçları hakkında bilgi veren İçer Hukuk Bürosu Avukatlarından Av. Hilal Aytaç, hükümetimizin korsan ve taklit malla mücadele konusunda gerekli yasal düzenlemeleri yaptığını, marka suçlarının ocak 2017’de yürürlüğe giren Sınai Mülkiyet Kanunu ile yeniden düzenlendiğini ve bu düzenlemenin ihtiyaca cevap verdiğini belirtti. Av. Aytaç, başkasına ait marka hakkına iktibas veya iltibas suretiyle tecavüz ederek mal üretenlerin üç yıla kadar hapis ve yirmi bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırıldığını, korsan ve taklit mamüller hakkında farklı cezalarında da olduğunu söyledi. 
Av. Aytaç, fikri ve sınai mülkiyet aleyhine işlenen suçlarla mücadelenin uzmanlık gerektiğini, korsan veya taklit markaları taşıyan malların piyasaya sunulmasıyla, ülke ekonomisinin ciddi zarar gördüğünü, bu nedenle etkin mücadelenin çok önemli olduğunu ifade etti.Görüntünün olası içeriği: 1 kişiGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve oturan insanlarOtomatik alternatif metin yok.

 

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Sahte Ürünlere Geçit Vermiyor GAZİANTEP VİOPA GIDA TARAFINDAN ÜRETİLEN SAHTE MEŞRUBATLARA EL KONULDU VİOPA GIDA TARAFINDAN ÜRETİLEN SAHTE MEŞRUBATLARA EL KONULDU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Farklı Alanlarda Çok Önemli Bir İsim Sadık Türk
Farklı Alanlarda Çok Önemli Bir İsim Sadık Türk
Koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.
Koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.