Advert

Yazar, Demokrat Parti’yi ziyaret etti

Şanlıurfa’da siyaseti uzlaştırıcı yönüyle ön plana çıkan ve siyasi partilerle temas kuran Mahmut Yazar, siyasi parti il başkanlıklarını ziyaret etmeye devam ediyor. Yazar, ziyaretini Demokrat Parti il başkanlığıyla sürdürdü.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yazar, Demokrat Parti’yi ziyaret etti
Yazar, Demokrat Parti’yi ziyaret etti admin
Advert

Yerel seçimler öncesi siyasi temasları tüm hızıyla sürdüren Yazar, Demokrat Parti il başkanlığını ziyaret ederek, il başkanı Mustafa Polat’la görüştü. Şanlıurfa siyasetini Polat’la değerlendiren Yazar, Şanlıurfa belediyelerini eleştirerek, mevcut belediye başkanlarının Şanlıurfa’ya bir şey kazandırmadığını öne sürdü.

Şanlıurfa’ya dair projelerin olduğunu ve bu projelerin hayata geçirilmesi için iyi bir belediye başkanının göreve gelmesi gerektiğine vurgu yapan Yazar, “bugün baktığımız zaman Şanlıurfa’da doğru düzgün bir hizmet yapılmadı, halkımız kutuplaştırıldı. Köprü yapmakla hizmet olmaz. Bu memlekete, refahı, huzuru barış ve kardeşliği getirmemiz lazım. Bu anlamda tüm demokratik güçlerin elini taşın altına koyması gerekiyor. Şanlıurfa’da gençlerimiz işsiz, ekonomik sorun yaşayan vatandaşlarımız intihara kalkışıyor. Bu olaylara son vermemiz lazım. Belediyelere gelen parayla her ay fabrikalar açılabilir ama maalesef belediye başkanları bunu yapmak yerine işsizliği körüklüyor. Şanlıurfa’yı bu durumdan kurtarmak farz oldu diye düşünüyorum. Bu seçimde Şanlıurfa için en hayırlı sonucun çıkması için mücadele etmeliyiz. Halkımızın da bu konuda desteği var, inşallah Urfa hak ettiği yere gelecek” dedi.

Yazar Demokrat Parti’yi ziyaret etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI