Advert

Yazar, EMEP’i ziyaret etti

Tutunduğu siyasi duruş ile her kesimi kucaklayan siyasetçi Mahmut Yazar, siyasi parti ziyaretlerini EMEP Partisi ile sürdürdü. EMEP Partisi il başkanı Cemalettin Özden ile fikir alışverişinde bulunan Yazar, emek ve emekçiye sahip çıkılması noktasına vurgu yaptı.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yazar, EMEP’i ziyaret etti
Yazar, EMEP’i ziyaret etti admin
Advert

Yerel seçimler öncesi siyasi temaslarını hız kesmeden sürdüren Yazar, EMEP il başkanlığını ziyaret ederek, il başkanı Cemalettin Özden ile görüştü. Mevcut siyaset ve belediyelerin durumunu Özden ile görüşen Yazar, bu görüşmede emek ve demokrasi üzerine fikir alışverişinde bulundu. Şanlıurfa belediyelerini eleştirerek, mevcut belediye başkanlarının Şanlıurfa’ya bir şey kazandırmadığını ileri süren Yazar, emekçilerin her geçen gün sömürüldüğünü ifade etti.

Şanlıurfa’da artık emeğin karşılığının alınması gerektiği dile getiren Yazar, “Şanlıurfa’daki mevcut belediye başkanları yıllardır hep emekçilerin sırtından geçindi ama emekçiler hep görmezden gelindi. Zengin daha çok zengin oluyor, fakir daha da fakirleşiyor. Eğin değeri bilinmiyor. Bu memlekete, refahı, huzuru barış ve kardeşliği getirmek için uğraşıyoruz. Artık emekçiler de emeğinin karşılığını alacak bizim amacımız üretici bir belediye oluşturmaktır. Bu anlamda tüm demokratik güçlerin elini taşın altına koyması gerekiyor. Şanlıurfa’da gençlerimiz işsiz, ekonomik sorun yaşayan vatandaşlarımız, ciddi sorunlarla karşı karşıya. Artık ekonomik sorunların ortada kalkması gerekiyor. Eğitim ve sağlıkta çağ atlatmamız lazımken, bizler hala vatandaşın işsizliğiyle ilgileniyoruz. Bu zamana kadar işsizliği konuşmamamız bile gerekiyordu. Yani işsizliğin ortadan kalkması lazımdı. Belediyelere gelen parayla her ay fabrikalar açılabilir ama maalesef belediye başkanları bunu yapmak yerine işsizliği körüklüyor. Bundan sonra kurulacak belediye yönetimi kesinlikle rantla mücadele etmeli ve adam kayırmacığına son vermeli. Şanlıurfa’yı bu durumdan kurtarmak farz oldu diye düşünüyorum. Bu seçimde Şanlıurfa için en hayırlı sonucun çıkması için mücadele etmeliyiz. Diğer siyasi partilerimizle de bu konuyu konuştuk ve kentimiz için elimizden geleni yapmalıyız. Bu konuda EMEP’in desteğiyle de inşallah güzel projeler oluşturacağız” dedi.

Yazar EMEP’i ziyaret etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Farklı Alanlarda Çok Önemli Bir İsim Sadık Türk
Farklı Alanlarda Çok Önemli Bir İsim Sadık Türk
Koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.
Koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.