Yazar, Baro başkanını ziyaret etti

Şanlıurfa’da kurduğu sivil insiyatifin ardından vatandaşın ve demokrasilerin takdirini alan siyasetçi Mahmut Yazar, yeni seçilen baro başkanını ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini iletirken, yürüttüğü çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yazar, Baro başkanını ziyaret etti
Yazar, Baro başkanını ziyaret etti admin
Advert

Şanlıurfalı siyasetçi Mahmut Yazar, yerel seçimler öncesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şanlıurfa Baro Başkanı Abdullah Öncel’le görüşerek, çalışmalar hakkında bilgi veren Yazar, burada hukukun öneminden bahsetti. Amacı muhalefet partileri bir araya getirmek olan Yazar, AK Parti’ye karşı bir güç dengesi oluşturmaya çalışıyor. Gittiği her yerde, konuştuğu her platformda AK Partili Şanlıurfa belediyelerinden memnun olmadığını dile getiren Yazar, bu anlamda muhalefeti bir araya getirmeye çalışıyor. Barış ve demokrasi ilkesiyle yola çıktıklarını belirten Yazar, “Bugün Şanlıurfa baromuzu da ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileklerimizi ilettik hem de Şanlıurfa’da neler yaptığımızı baro başkanımızla paylaştık. Bir ülkede öncelikle hukuk üstünlüğünün sağlanması lazım ama maalesef gelinen noktada Türkiye’de hukukun üstünlüğü diye bir şey kalmamış. Kurduğumuz bu insiyatifle inşallah ekonomik, siyasi, sosyal ve hukuki sorunları ortadan kaldıracağız. Baro başkanımız da bu çalışmalarımızı artık biliyor ve olası bir haksızlık karşısında yanımızda olacaklarını belirtti. Her kesimden de zaten ciddi bir destek var, 31 Mart seçimlerinde inşallah demokrasi kazanacaktır, Şanlıurfa kazanacaktır.” Dedi.

Baro Başkanı Öncel de, Yazar’ı çalışmalarından dolayı tebrik edip, teşekkür etti.

Yazar Baro başkanını ziyaret etti Şanlıurfalı siyasetçi Mahmut Yazar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘THY Dünya Golf Kupası 2019' şampiyonlarına ödül
‘THY Dünya Golf Kupası 2019' şampiyonlarına ödül
Kocaeli Şanlıurfalılar Derneğinden örnek davranış
Kocaeli Şanlıurfalılar Derneğinden örnek davranış