Advert

Ecz. Mehmet Akıncı,Ak Parti Birecik Belediye Başkan Aday Adayı

Ak Parti Birecik Kurucu ilçe Başkanı Ecz. Mehmet Akıncı , Ak Parti Birecik Belediye Başkan Aday Adayı müracatını Ak Parti Birecik İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Çiçek ve Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Uzun Aloğlu `na yaptı.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Ecz. Mehmet Akıncı,Ak Parti Birecik Belediye Başkan Aday Adayı
Ecz. Mehmet Akıncı,Ak Parti Birecik Belediye Başkan Aday Adayı admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA –ÖZEL HABER

Ak Parti Birecik Kurucu ilçe Başkanı Ecz. Mehmet Akıncı , Ak Parti Birecik Belediye Başkan Aday Adayı müracatını  Ak Parti Birecik İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Çiçek ve Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Uzun Aloğlu `na  yaptı.

Ak Parti Birecik Kurucu ilçe Başkanı ,Birecik Belediye Başkan Aday Adayı  Ecz. Mehmet Akıncı kalabalık bir kitle ile beraber şehir içinde yürüyerek Ak Parti ilçe binasına kadar halkı selamlayarak gittiler.

Halkın büyük desteğini alan Akıncı halk ile bütünleşmeye devam ediyor .

Ak Parti kuruluşunda zor şartlarda ilçede Ak Parti nin`en iyi şekilde dalgalanması için ekibi ile çalışmalara devam ettiğini bügün ise durmak yok yola devam diyerek her zaman olduğu gibi Bismillah diyerek birecik ilçesine hizmet etmek için aday adayı oldu.

Ecz. Mehmet Akıncı Ak Parti Birecik Belediye Başkan Aday Adayı MEHMET AKINCI AK PARTİ ECZ.MEHMET AKINCI AK PARTİ BİRECİK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Farklı Alanlarda Çok Önemli Bir İsim Sadık Türk
Farklı Alanlarda Çok Önemli Bir İsim Sadık Türk
Koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.
Koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.