Advert

TURİZM ŞEHRİNE YAKIŞMIYOR

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Cami Kebir Mahallesinde bulunan Ulu Caminin içerisinde yer alan mezarlık çöpten geçilmiyor.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TURİZM ŞEHRİNE YAKIŞMIYOR
TURİZM ŞEHRİNE YAKIŞMIYOR admin
Advert

Her gün yüzlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Ulu Caminin avlusunda hissedilen kötü koku tepkilere neden oldu. 1170-1175 yıllarında Zengiler tarafından yaptırıldığı tahmin edilen ve 1823 yılında vefat eden, Halidi Tarikatı’nın kurucusu Mevlana Halid Ziyâeddin Hazretleri'nin küçük oğlu Şehabeddin Ahmet’in mezarınında bulunduğu Ulu Cami adeta çöp yuvası haline geldi. Ulu Camiyi gezmeye gelen vatandaşlar duruma tepki gösterdi. Mezarlık içersinde ölen kediler nedeniyle ağır bir kokunun etrafa yayıldığını anlatan turistler buranın bir an önce temizlenmesini istediler.

 Eyyübiye Belediyesi tarafından gerekli temizliğin yapılmadığını anlatan vatandaşlar, ‘’Burası Şanlıurfa turizmi için çok önemli bir alandır. Burada gereken temizlik çalışması yapılmadığı gibi mezarlık içerisinde kedi ölüleri var. Bunlar toplanmadığı için ağır bir koku yayılıyor. Yabancı turistlerde çok şikayet ediyor ama düzenli bir temizlik çalışması yapılmıyor.

Eyyübiye Belediyesi buranın temizliğini yapsın. Burası Balıklıgöl’den sonra en çok turist çeken bir mekandır çöplerin toplatımasını istiyoruz’’ şeklinde onuştular. Vatandaşlar uzun zamandan bu yana çöplerin toplanmadığını ileri sürdüler.

TURİZM ŞEHRİNE YAKIŞMIYOR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar