Advert

Yazar, HDP Genel Başkanı Temelli ile görüştü

31 Mart yerel seçimlerinde muhalefet partilerinin ittifak yapması amacıyla bir insiyatif başlatan ve Şanlıurfa’da tüm siyasi parti ve STK’larla görüşmelerini tamamlayan siyasetçi Mahmut Yazar, Ankara’da genel başkanlıklar düzeyinde bu çalışmalarını sürdürüyor.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yazar, HDP Genel Başkanı Temelli ile görüştü
Yazar, HDP Genel Başkanı Temelli ile görüştü admin
Advert

Şanlıurfalı siyasetçi Mahmut Yazar, yerel seçimlerde muhalefet partilerinin ittifak yapması amacıyla başlattığı temaslarını sürdürüyor. Şanlıurfa’da tüm muhalefet partilerini ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulunan Yazar, Ankara’ya giderek bu temaslarını sürdürüyor.

İlk olarak HDP Genel Merkezine giden Yazar, burada HDP eş Genel Başkanı Sezai Temelli ile görüş alışverişinde bulundu. İttifakın yapılması için Temelli ile uzun süre görüşen Yazar, buradan destek aldığını belirtti.

Temelli’nin de desteklediği ortak aday görüşü için temaslarını diğer partilerde de sürdüreceğini dile getiren Yazar, “Şanlıurfa’da il başkanlarımızı ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızı ziyaret ettik, ardından Ankara’ya gelerek genel başkanlarla görüşeceğiz. Bugün, HDP eş genel başkanı sayın Sezai Temelli ile görüştük ve fikirlerimizi kendisiyle paylaştık. Sayın Temelli de bizim gibi düşündüğünü ve ortak aday fikrinin çok önemli olduğunu söyledi. Gerçekten bizi olumlu karşıladı ve inşallah başaracağız. Şanlıurfa’nın artık kurtulması lazım, bunun da yolu ittifak yaparak ortak aday çıkarmayla olur. Diğer muhalefet parti genel başkanlarıyla da görüşüp, bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Yazar HDP Genel Başkanı Temelli ile görüştü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar