Advert

Şanlıurfa için Son Söz Cumhurbaşkanı Erdoğan’da

AK Parti genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her seçim öncesi yaptırdığı anketlere büyük önem verdiği ve bu doğrultuda adayları belirlediği biliniyor.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Şanlıurfa için Son Söz Cumhurbaşkanı Erdoğan’da
Şanlıurfa için Son Söz Cumhurbaşkanı Erdoğan’da  admin
Advert

AK Parti Belediye Başkan adayları ne zaman belli olacak?' sorusu Şanlıurfa’da da merak konusu olmaya devam ediyor.

Partisi tarafından göz ardı edilmeyen ve öne çıkan isim olan mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi dışında son günlerde Büyükşehir için en çok Ak Parti eski İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün ismi dillendiriyor.

İl başkanlığı görevinden istifa ederek genel seçimde Milletvekili aday adayı olmasına karşın listeye alınmayan Beyazgül‘e Eski bakan Faruk Çelik ve İl Teşkilatından bazı isimlerin destek verdiği iddia ediliyor.

AK Parti genel merkezinden herhangi bir açıklama yapılmazken, sosyal medya üzerinde bazı aday adayları için algı oluşturuluyor.

Mevcut büyükşehir belediye başkanı Nihat Çiftçi en güçlü aday olarak görünürken, Şanlıurfa eski milletvekili Abdulkerim Gök, Eski il başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Milli gençlik kökeninden gelen Ali Delioğlu için destekçileri tarafından algı oluşturuluyor 

Ak Parti Genel Merkezi adaylarla ilgili çalışmalarını büyük oranda tamamladı. Şanlıurfa il merkezinde çok kişiyle saha araştırması yapıldı, kimi zaman yüz yüze anket çalışması şeklinde gerçekleştirildi.

Büyükşehir ve merkez ilçe belediye başkanı adayları için Kimi zaman teşkilat mensupları, genel merkez görevlileri hiç kimseye çaktırmadan kendi kimliklerini ifade etmeden vatandaşlarla çarşıda, pazarda esnafla buluştular, onların kanaatlerini kendilerini açık etmeden dinlediler, raporları genel merkeze sundular.

AK Parti Genel Merkezi, yaptığı anket, birebir görüşme, halkın görüşü, esnafın düşüncesi, kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşlarının düşünce ve önermelerini raporlaştırdıktan sonra temayül sonuçlarının alınmasıyla birlikte aşağı yukarı bir kanaate ulaşmış oldu.

AK Partinin yaptırdığı anketler, elde ettiği görüşler ve önermeler doğrultusunda hazırladığı rapor doğrultusunda bu ay sonu veya Aralık ayı başı gibi Şanlıurfa Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkan adaylarının belli olması bekleniyor.

AK Parti genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her seçim öncesi yaptırdığı anketlere ve halkın görüşüne büyük önem verdiği ve bu doğrultuda aday adayları arasında öne çıkan isimleri aday olarak açıkladığı biliniyor  

 

 

 

Şanlıurfa için Son Söz Cumhurbaşkanı Erdoğan’da
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar