Advert

China Southern, Pekin-İstanbul uçuşlarını başlatıyor

Pekin-İstanbul uçuşları başlıyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
China Southern, Pekin-İstanbul uçuşlarını başlatıyor
China Southern, Pekin-İstanbul uçuşlarını başlatıyor admin
Advert

 

 

Çin Halk Cumhuriyeti’nin en büyük hava yolu firması olan China Southern, Pekin-İstanbul uçuşlarına başlıyor.

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Pekin Büyükelçimiz Abdulkadir Emin Önen, önümüzdeki ay Pekin-İstanbul uçuşlarına başlayacak olan Çin'in en büyük hava yolu firması China Southern'ın Uluslararası İlişkiler departmanı yöneticilerini Büyükelçilik konutunda kabul etti.

 

Türkiye-Çin arasında daha fazla ulaşım sağlanmış olacak

Bir süre karşılıklı fikir alış verişinde bulunan Büyükelçi Önen, “Firmanın Türkiye’ye başlatacağı uçak seferleri konusunda bilgiler aldık. Uçak seferlerinin önümüzdeki ay başlayacağı bilgisi bizi sevindirdi. Bundan böyle Türkiye-Çin arasında daha fazla ulaşım sağlanmış olacak. Gerek ticari ve gerekse turistik ziyaretler karşılıklı olarak gerçekleştirilmiş olacaktır. İki ülke arasında düzelen siyasi atmosfer olumlu ve ilişkiler iyi. Çinli turistlerin Türkiye ilgisinde artış var. Türkiye’nin Çin vatandaşlarına getirdiği e-vize kolaylığı, 2018’in Çin’de Türkiye Turizm Yılı olması, Çin’in tarihi İpek Yolu’nu yeniden canlandırmayı hedefleyen ‘Kuşak ve Yol Girişimi’ gibi olumlu gelişmeler söz konusu” dedi.

 

Büyükelçi Nicolas Chapuis’ten Önen’e ziyaret

Büyükelçi Emin Önen, aynı gün Pekin Büyükelçiliğimize bir nezaket ziyareti gerçekleştiren Avrupa Birliği'nin Çin Halk Cumhuriyeti nezdindeki Büyükelçisi Nicolas Chapuis ile görüştü.

Büyükelçimiz A.Emin Önen, Büyükelçi Nicolas Chapuis ile AB-Türkiye ilişkileri ve Brexit süreci öncelikli olmak üzere birçok konuda fikir alışverişinde bulundular.

 

China Southern Pekin-İstanbul uçuşlarını başlatıyor Pekin-İstanbul uçuşları başlıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar