Advert

Eyyübiye’de iş adamı İbrahim Toru iddiası konuşuluyor

Eyyübiye’de iş adamı İbrahim Toru iddiası konuşuluyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Eyyübiye’de iş adamı İbrahim Toru iddiası konuşuluyor
Eyyübiye’de iş adamı İbrahim Toru iddiası konuşuluyor admin
Advert

Ak Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkan adayının isminin belirlenmesinin ardından bütün gözler merkez ilçe belediye başkan adaylarına çevrildi. Özellikle Eyyübiye Belediye başkan adaylığı için bomba bir isim gündeme geldi.

Eyyübiye’de İbrahim Toru iddiası

 

 

 

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti’nin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayının isminin açıklanmasının ardından merkez ilçe Eyyübiye Belediye Başkanlığı adaylığı için kulislere bomba etkisi yaratacak bir isim gündeme geldi.

 

AK PARTİ’NİN ADAYI İBRAHİM TORU MU?

 

Ankara’da kulislerde Eyyübiye Belediye başkanlığı için İbrahim Toru’nun adı geçiyor. Ak Parti Genel merkezinden yetkili birinin İbrahim Toru ile görüştüğü ve Eyyübiye Belediye başkanlığı için kendisini düşündüklerini ifade ettiği öğrenildi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkan aday adayı olan Toru’nun da bu teklife olumlu yanıt verdiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yurtdışı gezisinin ardından İbrahim Toru ismi üzerinde yapılacak olan çalışmanın ardından Ak Parti’nin Eyyübiye Belediye başkan adayı olarak açıklanması bekleniyor.

 

TORU’YA MHP’DEN TEKLİF GELDİ

 

Şanlıurfa’da mütevazı kişiliği ile halkın sevgili olan İbrahim Toru Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanlığı için aday adaylık başvurusu yapmış fakat Ak Parti genel merkezi başka bir isim üzerinde karar kılmıştı. Bu ismin açıklanmasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi’nin İbrahim Toru’yu Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı yapmak için girişimde bulunduğu ve Toru’nun bu teklifi kabul etmediği kibar bir dille geri çevirdiği öğrenildi.

 

MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNDE ÇALIŞMASI TAKDİR TOPLADI

 

24 Haziran Milletvekilleri seçimlerinde Ak Parti tarafından açıklanan listede 11. Sırada yer almasına karşın yaptığı çalışmalarla halkın ve Ak Parti Genel Merkezi’nin takdirini toplamıştı. Sıralamasının kötü oluşundan dolayı milletvekili seçilemeyen İbrahim Toru’nun bu çalışmaları ve Eyyübiye bölgesindeki seçmenin anketlerde İbrahim Toru ismini öne atmasına kayıtsız kalmayan Ak Parti’nin genel merkezde önde gelen isimleri duyarsız kalmadı. Milletvekili seçimlerinde gösterdiği çalışma ve Eyyübiye bölgesinde sevilmesinden dolayı Eyyübiye Belediye Başkan adayı olarak İbrahim Toru’yu düşündükleri öğrenildi.

 

TORU’YA BAĞIMSIZ ADAY OL ÇAĞRISI

 

Doğup büyüdüğü ilçe olan Eyyübiye halkı tarafından sevilen İbrahim Toru’nun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak isminin açıklanmamasının ardından ilçenin önde gelen kanaat önderleri, STK’lar ve vatandaşlar tarafından kendisine “Çık Eyyübiye’de bağımsız aday ol, biz seni başkan yapmasını biliriz” şeklinde teklifte bulundukları iddia edildi.

Eyyübiye’de iş adamı İbrahim Toru iddiası konuşuluyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar