Advert

Bir Kişisel Gelişim Sanatı Bilardo Sporu

Bilardo, son yıllarda spor dalları içinde önemli bir yer kaplamaya başlamıştır. Şu anda, Avrupa'nın en çok ilgilenilen 5 sporu arasındadır. Sporcular yüksek hâkimiyet ve ciddi bir yetenek gerektirir. Çok çeşitli zorluk seviyelerinde bilardo oyunları olsa da genel anlamı ile seyri zevkli fakat çok disiplinli bir spordur.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bir Kişisel Gelişim Sanatı Bilardo Sporu
Bir Kişisel Gelişim Sanatı Bilardo Sporu admin
Advert

 

Türkiye’de ve Avrupa’da bir ilk!

Bilardo Akademisi Türkiye’de ve Avrupa’da, ilk kez 3 bilardo branşını bir arada bulunduran (3 Bant, Pool, Snooker) bir bilardo spor kompleksi olarak kurulmuştur.

2 Aralık 2018 Pazar günü, açılış gününe özel tüm masalar ücretsiz ve ayrıca sporculara ödüllerle dolu bir gün. 3 bantta 29 sayı ve üzerine 100.000₺ ile başlayan ödüller snookerda 147 sayıya 50.000 ₺ .

Açılış günü Türkiye Bilardo Federasyonu Ersan Ercan’ın da katılımı ile ünlü sporcular da bir arada olacak. Tayfun Taşdemir (Dünya Şampiyonu), Mehmet Can Çapak (Türkiye Şampiyonu), Turgay Orak (Türkiye Şampiyonu), Muhammed Leysi (Türkiye Bilardo Federasyonu Snooker Direktörü), Gülşen Degener (Avrupa Bayanlar Şampiyonu), İrem Öç (Türkiye Pool Şampiyonu).

Bilardo Akademi, Türkiye ve Avrupa’nın 3 bilardo branşını da barındıran, en büyük ve modern bilardo salonudur. 4 Snooker+8 Pool+10 Üç Top masası ile herkese açıktır.

Bilardo Akademisi kurucusu Erol Baydemir, hedeflerini şöyle belirtiyor.

‘’Bilardo sporunun gelişmesi toplum sağlığında önemli bir etkendir, her yaş gurubundan insanların yapabileceği çok yönlü fiziksel ruhsal bedensel faydaları olan tek spor dalıdır. Bu sporun gelişimi için önce sağlıklı bir altyapının yani kaliteli spor tesislerinin olması inancı ile bir adım attık. Türkiye’de ve Avrupa’da da emsali olmayan, dünyada da önde gelen Bilardo Akademisi’ni Türkiye Bilardo Federasyonu’nun da katkılarıyla hayata geçirdik. Bilardonun gelişmesi için teşvik edici büyük ödüllü turnuvalar düzenlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu düşünceden yola çıkarak açılış turnuvamızı yapmaya karar verdik, daha büyüklerini de ileriki günlerde yapacağız.’’ 

 

 

KENDİLERİ DE BİLARDO SPORUNA GÖNÜL VEREN SPONSORLAR DA BİLARDO SALONU AÇILIŞINDA!

Mavi Beton Yapı Elemanları Kurucusu Erol Baydemir

Çeka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Çelik

Kostik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şimşek

Bilardo Akademisi 3 Bant bilardo Açılış Turnuvası 18-29 Aralık’ta!

Bilardocuları Büyük Para Ödülleri Bekliyor

Turnuva Ödülleri toplam 53.000₺

Turnuva ödülleri dağılımı, 1.’ye 17.000₺ , 2.’ye 10.000₺ , 3. Ve 4.’ye 6.000₺ , 5. Ve 6.’ya 2000₺, 9. Ve 10.’ya 500₺

Yüksek Seri Ödülleri toplam 350.000₺

29 ve üzeri sayı yapan sporcu 100.000 ₺’nin, 24 ve üzeri sayı yapan sporcu 50.000₺, 15 ve üzeri sayı yapan 10 sporcuya 20.000₺ değerinde Bilardo Akademisi Gold Kart‘ın sahibi olacak.

Turnuvaya katılım bedeli 200₺’dir.

 

 

Bir Kişisel Gelişim Sanatı Bilardo Sporu Türkiye’de ve Avrupa’da bir ilk! Bilardo Akademisi Türkiye bilardo Türkiye Bilardo Federasyonu Ersan Ercan’
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar