Advert

Gaziantep Kurtuluş Günü Etkinliği Yapıldı

Gaziantep Dernekler Konfederasyonu 25 Aralık Gaziantep `in Kurtuluş Günü Etkinliği nedeniyle Gaziantep il merkezinde bir özel mekânda Kurtuluş Günü, Etkinliği muhteşem bir şekilde yapıldı.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Gaziantep  Kurtuluş Günü Etkinliği  Yapıldı
Gaziantep  Kurtuluş Günü Etkinliği  Yapıldı admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP –ÖZEL HABER
Gaziantep Dernekler Konfederasyonu 25 Aralık Gaziantep `in Kurtuluş Günü Etkinliği nedeniyle Gaziantep il merkezinde bir özel mekânda Kurtuluş Günü, Etkinliği muhteşem bir şekilde yapıldı.

Geceye Birbirinden seçkin kişiler katıldı. katılanlar ise Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Özaygut, Türkiye Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Baş Danışmanı İş Adamı Erol Satıloğlu, MHP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ejder Demir , Ak Parti il Başkan Yardımcısı Osman Akalın, MHP Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç , Avrupa Gazeteciler Derneği Gaziantep İl Temsilcisi ve Vatanhaberleri Haber Müdürü Gazeteci Abdullah Yiğit , MHP Şehitkamil ilçe Başkanı Aziz Yücel ,Gaziantep Beydili Federasyonu Başkanı Faik Akyılmaz , MHP Şahinbey İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz , İyi Parti İl Başkanı Serkan Şehit , Kızkapanlar Derneği Başkanı Şahin Yavuz Atmaca , Gaziantep Şehitler ve Gaziler Dernek Başkanı Mehmet Yeter,Nizip Ekpa Derneği Başkanı Mustafa Yılmaz , Delyanlılar Derneği Başkanı Eda Kuş, Türkiye Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Güneydoğu Bölge Başkanı Mehmet Ali Kuş ,Yönetim Kurulu Üyeleri ,Gençlik kolları , Kadın kolları ve çok sayıda Sivil toplum kuruluşları ile yurt içinden ve Gaziantep ilinden çok sayıda kişiler katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan etkinlik gecenin geç saatlerine kadar kutlama yapıldı.

Gaziantep`in kurtuluş savaşı müzikleri eşliğinde ,Türk bayrakları ile salon süslenmiş durumda idi tek ağızdan ne mutlum Türküm diyene sesleri ile yapılan etkinlik çok sayıda konukların katılımı ile gecede çiğ köfte ve yemek menüsü ikram edildi.

Gecede konuşmacılar ise :
Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Özaygut, Bizler Gaziantepliler olarak her zaman her yerde birlik ve beraberlik içinde olmamız gerektiğini ifade etti.

Satıloğlu: Gaziantep demek Türkiye demek Türkiye demek Gaziantep demektir. Geçemizde hepimiz bir araya geldik. İşte Gaziantep`te birlik ve beraberlik zamanı.

Ejder Demir ise Gaziantep kurtuluş savaşında 20 bin kişi idi şimdi 3 mil kişiyiz kimse ülkemizin birliğini bozamaz biz eskide olduğumuz gibi bu günde halk olarak bir olacağız diri olacağız tek yürek olacağız ülkemizi en iyi yere getireceğiz. Gaziantep` te birlik ve beraberlik zamanı. Bu geceyi düzenleyenlere teşekkür ediyorum. Bugün bizde bir olacağız birlik olacağız Gaziantep` in geleceğini hepimiz yün vereceğiz.

Mehmet Sait Kılıç, Gaziantep Dernekler Konfederasyonunun düzenlemiş olduğu 25 Aralık Gaziantep’in Kurtuluş Günü etkinliğine katıldık. Bu güzel organizasyonu düzenleyen ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Kuş ise Gecemize katılan herkese Teşekkür ederim. her şey Gaziantep için diyorum.

Gecede Halk oyunları gösterisi, Tekvando gösterisi, Sanatçı Aysel Yılmaz Konseri, Çiğ Köfte dağıtımı, Ödüllerin dağıtımı ile protokolün halk oyunları ile oynanması ile hatıra fotoğraf çekmesi ile son buldu.

Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Gaziantep Kurtuluş Günü Etkinliği Yapıldı gaziantep ak parti mhp kurtuluş etkinliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI