Advert

Büyükelçi Önen, 'Türkiye ve Çin: Uzun Vadeli İşbirliği Olasılıkları' panelinde;

“Çin’de 1000 civarında etkinlik gerçekleştirip ikili ilişkilere önemli bir ivme kazandırdık”

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Büyükelçi Önen, 'Türkiye ve Çin: Uzun Vadeli İşbirliği Olasılıkları' panelinde;
Büyükelçi Önen, 'Türkiye ve Çin: Uzun Vadeli İşbirliği Olasılıkları' panelinde; admin
Advert

 

 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca düzenlenen ”Turkey Today” (Bugünün Türkiyesi) panellerinin Çin ayağının ilk etkinliği “Türkiye ve Çin: Uzun Vadeli İşbirliği Beklentileri” başlığıyla Pekin’de gerçekleştirildi.

 

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçimiz Abdulkadir Emin Önen, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından Çin’in önde gelen düşünce kuruluşlarından Çin Çağdaş Uluslararası İlişkiler Enstitüsü (CICIR) ile birlikte Pekin'de düzenlenen 'Türkiye ve Çin: Uzun Vadeli İşbirliği Olasılıkları' panelinin açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

 

Büyükelçi Önen konuşmasında, bu yıl Çin genelinde 1000 civarında etkinlik gerçekleştirerek ikili ilişkilere önemli bir ivme kazandırdıklarını belirterek, Türkiye-Çin ilişkilerinin barışçıl ve müreffeh bir küresel düzen ortak vizyonu ile önümüzdeki yıllarda daha da derinleşeceğini söyledi.

Büyükelçi Önen 'Türkiye ve Çin: Uzun Vadeli İşbirliği Olasılıkları' panelinde; ”Turkey Today” Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçimiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI