Advert

Başkan Samancı `dan Yeni Yıl Mesajı

Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı ve Ak Parti Taşlıçay Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Nuri Samancı, yeni yıl mesajı yayımladı.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Başkan Samancı `dan Yeni Yıl Mesajı
Başkan Samancı `dan Yeni Yıl Mesajı admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-AĞRI 
Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı ve Ak Parti Taşlıçay Belediye Başkan Aday Adayı  Mehmet Nuri Samancı, yeni yıl mesajı yayımladı.

Başkan Samancı  mesajında şu sözlere yer verdi: "2018 yılı sona ererken yeni bir yıla girmenin heyecan ve mutluluğunu bütün hemşerilerimizle paylaşıyor, 2019 yılının bütün insanlık için huzur, barış, refah ve istikrar getirmesini temenni ediyorum. Bu yıl da ülke olarak, milletçe birbirimize kenetlenerek, yolumuza, hedeflerimize emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimiz devam ettikçe, inanıyorum ki, ülkemizin hukukuna, kardeşliğimize ve demokrasimize yönelebilecek her türlü tehdit bertaraf olmaya mahkum olacaktır. Demokratik istikrarı, hukuk düzenimizi ve ülkemizin güvenliğini gözümüzün ışığı gibi koruyacağız. 

Huzurumuzu, kardeşliğimizi asla kimse bozamayacak. 2019’u en iyi şekilde değerlendireceğiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, hareket ederek, Her zaman Yolunda Gideceğiz. 

 Bundan önceki yıllarda olduğu gibi ülkemiz ve milletimiz adına daima hizmet anlayışı ile Türkiye’nin gelişimi, toplumun kalkınması ve Cumhuriyetimizin 100. yılı için koyduğumuz hedeflere ulaşmada gerekli her türlü gayret ve kararlılığı göstermeye devam edecek, her zaman olduğu gibi 2019` da da üreterek, çalışarak en iyi şekilde değerlendireceğiz. Bu duygularla bir kez daha 2019 yılının ülkemiz, milletimiz, bölgemizdeki kardeşlerimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum. Tüm Ağrı İlimizde Yaşayan  hemşerilerimin yeni yılını tebrik ediyor, selamlarımı, saygılarımı sunuyorum." Dedi.

Başkan Samancı `dan Yeni Yıl Mesajı AĞRI SAMANCI TAŞLIÇAY AK PARTİ YENİ YIL MESAJI MEHMET NURİ SAMANCI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI