Advert

Büyükelçi Önen, Çinli Elçilerle

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Pekin Büyükelçimiz Abdulkadir Emin Çin Halk Cumhuriyeti’nin İstanbul Başkonsolosu Cui Wei ve Fas'ın Çin Büyükelçisi Muhammed Çerti ile bir araya gelerek ülkeler arasında ikili ilişkilerin gelişmesi, neler yapılabilecekleri konusunda görüş alış verişinde bulundular.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Büyükelçi Önen, Çinli Elçilerle
Büyükelçi Önen, Çinli Elçilerle admin
Advert

Büyükelçi Önen, ayrıca Pekin'de bulunan Çin İletişim Üniversitesi Türkçe Departmanı Öğretim Üyesi Gong Yingyuan ve sonrasında Pekin’de bulunan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin ve beraberindeki heyetini Büyükelçilik konutunda kabul ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı, fikir alış verişinde bulundu.

 

Büyükelçi A.Emin Önen, Çin Halk Cumhuriyeti'nin İstanbul Başkonsolosu Cui Wei ile Büyükelçilikte görüşerek, iki ülke ilişkileri ve karşılıklı iş birliği imkanları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 

Büyükelçi Önen, daha sonra Fas'ın Çin Büyükelçisi Muhammed Çerti ile de Büyükelçilikte görüşerek, Türkiye ve Fas ilişkileri üzerine istişarelerde bulundu.

 

ÇHC Pekin Büyükelçimiz A.Emin Önen ayrıca; Pekin'de bulunan Çin İletişim Üniversitesi Türkçe Departmanı Öğretim Üyesi Gong Yingyuan'ı Büyükelçilik konutunda kabul ederek akademik çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Büyükelçi Önen, Pekin'de bulunan Garanti Bankası Genel Müdür Yrd. Ebru Dildar Edin ve beraberindeki heyeti de Büyükelçilik konutunda kabul edip, temasları hakkında bilgi alarak, Türkiye-Çin arasında bankacılık alanında iş birliği imkanları hakkında istişarelerde bulundu.

 

Büyükelçi Önen Çinli Elçilerle Büyükelçi Önen ayrıca Pekin Türkçe Departmanı Öğretim Üyesi Gong İstanbul Başkonsolosu İstanbul Başkonsolosu Cui Wei ile Büyükelçilikte Çin Büyükelçisi Muhammed Çerti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI