Advert

Artık Şanlıurfalılar İçin Gaziantep`te ŞANDER Var

Gaziantep Şanlıurfalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği [ŞANDER ] Başkanı Mahmut Haz, Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Gaziantep ilinde kurmuş olduğu dernek hakkında ve Gaziantep İlinde Yaşayan Şanlıurfalıların artık birlik ve beraberlik içinde Federasyon çatısı içerisinde birlik ve beraberlik olması hakkında açıklamalarda bulundu.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Artık Şanlıurfalılar İçin Gaziantep`te ŞANDER Var
Artık Şanlıurfalılar İçin Gaziantep`te ŞANDER Var admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 
Gaziantep Şanlıurfalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  [ŞANDER ]  Başkanı Mahmut Haz, Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Gaziantep ilinde kurmuş olduğu dernek hakkında ve Gaziantep İlinde Yaşayan Şanlıurfalıların artık birlik ve beraberlik içinde Federasyon çatısı içerisinde birlik ve beraberlik olması hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Haz, Gaziantep’te yaşayan, Şanlıurfa merkezdeki hemşerilerimizle bir araya gelerek Şanlıurfalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  [ŞANDER] ’ni kurduk. ŞANDER demek Şanlıurfa demek, ŞANDER demek, Gaziantep demektir. Gaziantep’in aşına aş, işine iş,  gücüne güç katmak demektir. Arkadaşlarla yaptığımız geniş çaplı istişareler sonucu Gaziantep’e daha çok katkı sağlamak için birlikten kuvvet doğar mantığıyla, Şanlıurfalılar Dernekleri Federasyonu ŞUDEF ` e katılmaya karar verdik. Gaziantep’te yaşayan bütün hemşerilerimize hayırlar getirmesini diliyoruz.


Başkan Haz, Şanlıurfalılar olarak merkez  Karaköprülüsüyle, Haliliyesiyle, Eyübiyelisiyle, Bozovalısıyla, Suruçlusuyla, Hilvanlısıyla, Sivereklisiyle, Viranşehirlisiyle, Bireciklisiyle,Halfetilisiyle,Ceylanpınarlısıyla, Akçakalelisiyle ve Harranlısıyla iyilikte, güzellikte ve yardımlaşmada Gazi şehrimiz Gaziantep’imize katkıda bir olacağız, beraber olacağız, güçlü olacağız ve hep birlikte güçlü Gaziantep olacağız.

Şuna inanıyoruz ki kurulan Şanlıurfalılar Dernekleri Federasyonu’nun (ŞUDEF) Gaziantep in gelişmesinde, dünyada Türkiye, Türkiye’de Gaziantep söylemine katkı sağlayacağına ve Gaziantep’te yaşayan bütün hemşerilerimizin kendilerini Gaziantep olarak göreceğine inanıyoruz.

Başkan Haz, Şanlıurfa Dernekleri Federasyonu’nun  (ŞUDEF) oluşmasında büyük emeği geçen Sayın Gaziantep Milletvekilimiz  Av. Müslüm Yüksel, Türkiye’de sayılı Anayasa Hukuk profesörlerinden değerli hemşerimiz Sn. Prof. Dr. M. Tevfik Gürsoy,  Av. Mahmut Birlik, Mehmet Erdoğan, Mehmet Haz, İrfan Çelikaslan, Mustafa Yıldırım, Mehmet Kendirci, Güven Öztürk ve destek veren bütün hemşerilerimize ŞANDER olarak  yürekten teşekkür ediyoruz.  Cenab-ı Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.. 

Artık Şanlıurfalılar İçin Gaziantep`te ŞANDER Var şander şander gaziantep iş adamı mahmut haz Gaziantep Şanlıurfalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği [ŞANDER ] Başkanı Mahmut Haz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
Haliliye’de Kadınlara Yönelik “Aile Olmak” Söyleşisi
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN BAYRAM MESAJI