AK aday Canpolat’tan herkese teşekkür;

“Haliliye’mize hizmetkâr olacağız”

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AK aday Canpolat’tan herkese teşekkür;
AK aday Canpolat’tan herkese teşekkür; admin
Advert

 

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, aday gösterilmesinin ardından ziyaretine gelerek hayırlı olması dileğinde bulunan ve her gittiği yerde kendisine yakın ilgi gösteren herkese teşekkür ederek, Haliliye ilçesine hizmetkâr olacağını söyledi.

 

Şehir demek medeniyet demektir

31 Mart seçimlerinin belediyecilikte 25 yıllık bir tecrübenin zirve noktası olacağını belirten Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Şehir demek medeniyet demektir. Medeniyetin özünde inanç ve ahlak vardır. 31 Mart seçimleri sürecinde milletimizin her bir ferdine ulaşıp kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz. 12 bin yıllık tarihi olan Göbeklitepe’nin, hizmet edeceğim ilçede olmasının ayrı bir heyecanını taşımakla birlikte ‘tarihin büyük, talihin de büyük olsun’ düsturunu hizmet şuuruna dönüştürmek, halkımızın da desteği ile inşallah hayırlısı ile bizlere nasip olur. Haliliye’mize hizmetkar olacağız inşaallah. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; halkımızın ailesiyle huzur içinde vakit geçirebileceği, dinlenebileceği, sosyal ve kültürel faaliyetlere katılabileceği Millet Bahçelerini her şehrimizde yaygınlaştıracağız. Çevreye saygılı şehirler ile Rabbimizin bize emanet ettiği tabiat içinde, canlı veya cansız tüm varlıklarla birlikte uyum içinde bir hayat sürdürebilmemizi sağlayacağız.” dedi.

 

Herkese teşekkür

Kendisini yalnız bırakmayan ve bize eşlik eden milletvekillerimize, il ve ilçe teşkilatımızdaki tüm kademe mensuplarına, heyecanı bir an bile azalmayan Haliliye halkına kendisine gösterdikleri ilgi, alaka ve destek için minnet ve şükranlarını sunduğunu belirten AK aday Canpolat, “Aday adaylık sürecinde yol arkadaşlığı yaptığımız Haliliye Belediye Başkanı aday adaylarına bu halka hizmet etmek için gösterdikleri çabadan dolayı için ayrı ayrı teşekkür eder, onların tecrübelerinden ve birikimlerinden her zaman istifade edeceğimizi şimdiden belirtmek isterim. ‘Can’la başla’ diyerek çıktığımız bu kutlu davanın yolunda, ‘Ak bir neferin hizmet edasıyla, dost sıfatını taşıyan ‘Halil’ bir beldenin adayı olmaktan dolayı beni bu hizmete ‘hizmetkâr’ eyleyen başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

AK aday Canpolat’tan herkese teşekkür;
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİYATRODA 7 AYRI KARAKTER CANLANDIRIYOR
TİYATRODA 7 AYRI KARAKTER CANLANDIRIYOR
2019 Gelin Damat Dergisi Ödülleri Fuat Paşa Yalısı’nda Sahiplerini Buldu.
2019 Gelin Damat Dergisi Ödülleri Fuat Paşa Yalısı’nda Sahiplerini Buldu.