Bereketli Harran’da Cumhur İttifakı Rekoru

Bereketli Harran’da Cumhur İttifakı Rekoru

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bereketli Harran’da Cumhur İttifakı Rekoru
Bereketli Harran’da Cumhur İttifakı Rekoru admin
Advert

Harran’ın Cumhur İttifakı adayı Mahmut Özyavuz’a Harranlılardan destek gelmeye devam ediyor. Planlanmış bir toplantı olamadan Mahmut Özyavuz’un Cumhur Misafirhanesi önünde toplanan kalabalık, adeta bir miting havası oluşturdular. 

Harranlılar, MHP’den Cumhur İttifakı adayı olan Mahmut Özyavuz’a sevgisini göstermeye devam ediyor. 

Harran’da Miting havası
Dün Özyavuz’un seçim bürosunun önünde toplanan kalabalık görenleri şaşkına çevirdi. Planlanmış bir toplantı olmaması sebebiyle şaşkınlık yaratan kalabalık Özyavuz’a destek vermek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ederken, miting havasında olan kalabalığı gören Mahmut Özyavuz da ;

“bize böylesine teveccüh gösteren Harran’ı ve Harranlıları mahcup etmemek için canla başla çalışacak ki kendilerine hizmet etmeyi kendimize şeref ad edeceğiz” yorumunda bulundu.

Harranlılar Bu Davaya Gönül Verdi
Vatandaşların planlanmış bir toplantı olmadan bu kadar çok kişi ile nasıl katılım sağlandığı sorulduğunda, Harranlılardan şu cevap geldi; bizler bu davaya gönül vermiş insanlarız. Mahmut Özyavuz’a verdiğimiz destek de gönülden olduğu için 1 Nisan’da Mahmut Özyavuz başkanlığında girmek istiyoruz. Seçim sonuna kadar da seçimden sonra da desteklerimiz devam edecektir” 

Özyavuz’un başkanlığı Harran’a hayırlı olsun
Mahmut Özyavuz’un Aday olduğunun duyurulduğu ilk günden bugüne kadar Harranlıların desteklerinde bir azalma görülmediği aksine artarak katlandığı aşikarken, Harranlılar şimdiden “Mahmut Özyavuz’un başkanlığı Harran’a hayırlı olsun” cümlelerini kullanmaya başladı bile.

Bereketli Harran’da Cumhur İttifakı Rekoru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞANLIURFA BİRECİK-HALFETİ İÇMESUYU TESİSLERİ
ŞANLIURFA BİRECİK-HALFETİ İÇMESUYU TESİSLERİ
YAŞLILARIN DUASINI ALIYOR
YAŞLILARIN DUASINI ALIYOR