Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 26-08-2021 17:06   Güncelleme : 26-08-2021 17:06

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil PELTEK' in iştiraki ile gerçekleştirildi

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ile Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Şanlıurfa İl Temsilciliği işbirliği ile düzenlenen drone ile haritalama eğitimi Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Şanlıurfa İl Temsilcisi Mustafa GÜZELLER ile 8. Meslek Komitesi meclis üyesi Mimar Mehmet PAYDAŞ'ın açılış konuşmaları, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil PELTEK' in iştiraki ile gerçekleştirildi.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil PELTEK' in iştiraki ile gerçekleştirildi

ŞUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı M.Korkut Polat, Şanlıurfa TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Şanlıurfa İl Temsilcisi Mustafa Güzeller ile ilgililerin katılımıyla gerçekleştirilen Drone Eğitimi, ŞUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenendi.

Yeni teknolojik unsurların mühendislik hizmetlerine yansımasının anlatıldığı ve bu unsurların kullanımı noktasında, uygulamalı çalışmaların yapıldığı eğitim, üyelerimizin mesleki gelişmelerine katkı sağlamak için çalışmalarını sürdüren A.Furkan Yetim, Cemal Beyaz, Emin Göllü ve Mehmet Paydaş’ın aralarında bulunduğu Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) 8. Meslek Komitesi ile Şanlıurfa TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Şanlıurfa İl Temsilciliği işbirliğinde yapıldı.