GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-09-2021 13:02   Güncelleme : 25-09-2021 13:02

EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN YENİ YEŞİL ALAN VE KİTAP OTAĞI

EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN YENİ YEŞİL ALAN VE KİTAP OTAĞI

EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN YENİ YEŞİL ALAN VE KİTAP OTAĞI

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, yapımı tamamlanma aşamasına gelen şelale park ve kitap otağındaki son çalışmaları yerinde inceleyip, çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, yapımı tamamlanma aşamasına gelen şelale park ve kitap otağındaki son çalışmaları yerinde inceleyip, çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı. Daha yeşil bir Eyyübiye için durmadan çalışan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçeye yeni sosyal donatı alanları kazandırmaya devam ediyor. Engebeli bir alan olan ve yapımı imkansız denilen 15 Temmuz mahallesindeki yaklaşık 3 dönümlük alanda yeşil alan, şelale park ve öğrenciler için kitap otağı yapan Başkan Kuş, çalışmaları yerinde inceledi. Beraberinde AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Belediye Meclis Üyesi Abdulkadir Akbaş ve Mahalle Muhtarı Ethem Çalışkan’la birlikte alanı inceleyen Başkan Kuş, sosyal donatı alanının açılışa hazır hale geldiğini, alanı kısa sürede bölge sakinlerinin hizmetine sunacaklarını belirtti.

Alanda bölge sakinleriyle de görüşen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, kendisine iletilen talepleri ilgililere anında katarak çözümü yönünde katkıda bulundu. alanda açıklama yapan Başkan Kuş,” sosyal donatı alanımız tamamlanma aşamasına geldi. Kitap otağı yapımı da bitti. Kısa süre içinde hizmete açıyoruz.” Dedi.