MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-10-2021 11:08   Güncelleme : 19-10-2021 11:08

 Bülent Ersoy Mustafa Keser Hakkında Son Kez Konuştu.

Sanatçı Bülent Ersoy, iki bölümde yayından kaldırılan 'Benzemez Kimse Bize' programındaki partneri Mustafa Keser'in hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle 1 TL'lik manevi tazminat dava açmış; Keser, konuya ilişkin 'Kendine biçtiği değer' açıklamasını yapmıştı. Ersoy, Mustafa Keser hakkında son kez konuştu.

 Bülent Ersoy Mustafa Keser Hakkında Son Kez Konuştu.


 

BİR LİRALIK DAVA

 

Bülent Ersoy, Mustafa Keser ile yaşanan tartışma sonrası konuyu yargıya taşıdı. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvuran şarkıcı, kendisine hakaret ettiği ve kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiasıyla Mustafa Keser’e bir TL'lik manevi tazminat davası açtı.

 

"DAVACININ KENDİNE BİÇTİĞİ DEĞER..."

 

Mustafa Keser ise eski program partnerinin bu hamlesi sonrası Ersoy'a göndermede bulundu. Usta sanatçı, "Karşı tarafa açılan tazminat davası, davacının kendine biçtiği değer kadardır" sözleriyle, Ersoy'u hedef aldı.

 

ERSOY'DAN SON AÇIKLAMA: O KESER BENCE GÖMÜLDÜ

 

Bülent Ersoy, Mustafa Keser'le ilgili son kez ses sanatçısı ve yazar Onur Akay'a konuştu ve bir daha konuşmayacağını açıkladı.

 

"O, BİR LİRALIK DAVAYA LAYIK"

 

Ersoy, şu ifadeleri kullandı:

"Bu adamın söyledikleri son derece abesle iştigal. Beyan ettiğim halde hala daha konuşabilmek tavrında bulunabiliyor. Bu yaşanılanlar güzel mi? Bunlar çok yanlış şeyler. Bir sanatkarın bir sanatkara bu kadar saldırışı. O Keser bence gömüldü. Terbiye kurallarını çiğneyişiyle o gömüldü. O istediği kadar artık konuşsun. Ben bundan sonra hiçbir şekilde ona cevap vermem. Çünkü zaten kendisini efendim, bir şahsiyet olarak kabul etmiyorum. Benim anladığım manada derli toplu bir kişilik olarak kabul etmiyorum ve onun içindir ki zaten fazla konuşmaya da gerek yok. Hayatımdaki bir insana yapılacak en büyük hakareti içeren, bir liralık bir dava açtım kendisine. O bir liralık davaya layık. Benim arkamda tef çalıyordu İzmir Fuarı'nda" ifadelerini kullandı.