GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-10-2021 19:27   Güncelleme : 22-10-2021 19:27

KAYMAKAM REFİĞİ KURDU STAJ GÖREVİNİ TAMAMLADI İLÇEMİZDEN AYRILDI.

İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'nün takdiriyle Kaymakam Refikliği staj görevini yapmak üzere ilçemize atanan Kaymakam Adayı Sancar Batuhan Kurdu teftiş stajını tamamlayarak  Kaymakamlığımızdaki görevinden ayrıldı.

KAYMAKAM REFİĞİ KURDU STAJ GÖREVİNİ TAMAMLADI İLÇEMİZDEN AYRILDI.

Yaklaşık bir ay ilçemizde görev yapan Kurdu kısa zamanda vatandaşlarla iç içe oldu, Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş ile birlikte ilçede çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Kaymakam Refigimiz  Sancar Batuhan Kurdu ilçedeki son staj gününde Kaymakam ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş tarafından  yeni görev yerine uğurlandı.

Bir aylık görev sürecinde Suruç'ta güzel dostluklar biriktirdiğini belirten Kurdu , Kaymakam ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş'a yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti Suruç'ta da  çalışmaktan büyük mutluluk duyacağını, sıcakkanlı ve güler yüzlü Suruç halkını unutmayacağını ifade etti.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş ise  “ idealist bir meslektaşı olarak gördüğü Kaymakam Adayı Sancar Batuhan Kurdu’na meslek hayatı boyunca  başarı dileklerini iletti  ve yeni görevin hayırlı uğurlu olmasını temennisinde bulundu. Aktaş 
Yeni meslektaşımın ülkemiz için birbirinden güzel  hizmetlere imza atmasını temenni ediyor bundan sonraki yeni görev yerinde başarılı diliyorum.Yeni meslektaşımla  bir aylık süre zarfında güzel bir mesai süreci geçirdik bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum, ailesine ve sevdiklerine selamlarımı iletiyorum hayırlı uğurlu olsun " dedi.