SPOR
Giriş Tarihi : 10-11-2021 15:54   Güncelleme : 10-11-2021 15:54

ŞANLIURFA’DA SÜPER LİG RÜZGÂRI ESECEK

Süper Lig İki Temsilcimiz Şanlıurfa Bşb Tekerlekli sandalye basketbol takımı ve Eyyübiye  Bld Ampute Futbol Takımları hafta sonu kendi evinde rakip takımları ağırlayacak.

ŞANLIURFA’DA SÜPER LİG RÜZGÂRI ESECEK

Engelliler Spor kulübü Başkanı Serdar YILDIRIM yaptığı açıklamada Hafta sonu oynanacak iki engelli takımın Süper ligde ilimiz temsil etmeleri bizleri ve kulübümüzü gururlandırıyor Avrupa’nın en büyük iki liginin Süper lig takımları olan TS Basketbol ve Ampute futbol Süper ligini Şanlıurfa’da heyecanını yaşatan bu iki takımımıza başarılar diliyoruz.

Önemli iki maçın kendi evimizde oynama avantajını kullanarak her iki takımımızda hedefi galibiyet olacaktır. takımlarımıza inanıyoruz ve güveniyoruz Şanlıurfa iline değer katan Türkiye’de tanınırlığına katkı yapan bu iki süper lig takımımızı tüm halkımızdan ricamız tribünde destek vermeleridir.

Pazar günü oynanacak olan bu iki müsabakada engelli kardeşlerimize destek vererek Şanlıurfa’yı bu kulvarda üst sıralara taşıyalım Urfa hepimizin bu iki takım tüm Şanlıurfa’nındır bu takımlara seyirci desteği vermek Urfa’ya destek vermektir.

Oynanacak olan her iki müsabakalarda tüm Sporculara başarılar diliyoruz centilmence kardeşçe müsabaka olmasını diliyoruz.. 

 

TS Basketbol

Şanlıurfa BŞb Yalova 11. Nisan kapalı spor salonu Saat 14:00

Ampute Futbol-

Şanlıurfa Eyyübiye bld/ Kayseri Erciyes Şutim Spor kompleksi Saat 12:00