Asayiş
Giriş Tarihi : 03-02-2022 11:01   Güncelleme : 03-02-2022 11:01

   Milletvekili Aydınlık, Barış Yemeğine Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, İlçe Başkanları ve İl Yöneticileriyle birlikte, Bugenç ve Kubat ailelerinin Barış Yemeğine katıldı.

   Milletvekili Aydınlık, Barış Yemeğine Katıldı

 3 yıl önce akraba olan Bugenç ve Kubat aileleri arasında arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan kavgada muzaffer ve Mehmet Kubat vefat etmişti.

 Ailelerin barıştırılması için Şanlıurfa eski Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Kanaat önderleri büyük çaba gösterdi.

Ailelerin barıştırılması için Beyazsaray düğün salonunda barış yemeği verildi.

Verilen barış yemeğine Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Haliliye İlçe Başkanı Av. İbrahim Halil Alagöz, Karaköprü İlçe Başkanı Yusuf Ziya Ural ile İl Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

Barış yemeğinden sonra Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Şanlıurfa eski Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Kanaat önderleri husumetli aileleri el sıkıştırarak, barıştırdılar.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Ülkemizde ve Şanlıurfamızda bir daha bu tatsız olayların yaşamamasını temenni ederek, Bugenç ve Kubat ailelerine gösterdikleri örnek davranıştan dolayı teşekkür etti.