SPOR
Giriş Tarihi : 09-02-2022 15:02   Güncelleme : 09-02-2022 15:02

Karakeçili yazdı Şanlıurfaspor’u Kötü Günler Bekliyor

Şanlıurfaspor pazar günü kendi sahasında Kırklarelispor’u konuk etti.Maçı izlemeye yaklaşık 12 bine yakın taraftar kitlesi gelmişti. Hava çok güzeldi. Tam bir maç havasıydı. Protokol  tribününde yine Şanlıurfa belediye başkanlarını göremedim. Sadece Şanlıurfa CHP Milletvekili Aziz Aydınlık  maçı izlemeye gelmişti.Kendisine teşekkür ediyorum.

Karakeçili yazdı Şanlıurfaspor’u Kötü Günler Bekliyor

Maçın kritiğine gelince;  Şanlıurfaspor  lig sıralamasında 11.sırada 26 puana sahipti. Kırklarelispor 6.sırada 28 puanı vardı. Kırklarelispor’un  play-off mücadelesi devam ediyordu. Müsabaka  Şanlıurfaspor’un vuruşu ile başladı. Maç başlar başlamaz Kırklarelispor Sanlıurfaspordan daha  çok istekli oynuyordu. Sanki  ev sahibi Kırklarelispor deplasman takımı Şanlıurfaspor gibi oyun vardı ortada.

 

 

Şanlıurfaspor'a gelince, takım sanki bir amatör ruhu ile futbol oynuyordu. Top ayaklarına geldiği  zaman çok telaşlı heyecanlı oynuyorlardı. Ataklarda çoğalamıyorduk. Forvetimiz Sinan sürekli  yalnız kalıyordu. Buna  bir anlam veremedim.  Bu takım Antalya kampında nasıl hazırlanmış. Yöneticilerde kampta  bulunuyorlardı.Hiç mi bu takımı izlemediler ? Sormak istiyorum kendilerine.

 

Bazı futbolculara gelince Dilaver ne yaptı ? Sormak istiyorum kendisine. Sinan’a gelince nasıl gol kralı olmuş hiçbir varlık gösteremedi. Sinan’ın tek başına maç kazanması lazım. Ne yazık ki halen o verimi veremedi. Bazı futbolcular almış oldukları paraları hakkını fazlasıyla vermeleri lazım.

 

 

Bu şehir Şanlıurfadır.  Şanlıurfaspor’u  çok kötü günler bekliyor:Onun için yöneticiler bir an önce futbolcularla Teknik heyetle bir toplantı yaparak, bizler sizlere emek harcıyoruz bunun hakkını vereceksiniz diye söylemeleri lazım.

 

 

Kırklarelispora gelince böyle geze çarpan hiç bir futbolcu göremedim. Ama takım oyunu oynuyorlardı koşan bir takımdı. Top kendilerine gelince oyunu  güzel açıyorlardı. Top  şanlıurfaspor'a gelince oyun alanını  dar yaparak topun dağılmasını engelliyorlardı.  Pres  yapmaya başlıyorlardı ve istediklerini elde etmiş oldular.  78 dakikada 1-0 öne geçtiler.Başka gol çıkmayınca skor 1-0 olarak tamamlandı.

 

Vay halıma vay halıma …